Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2007 губи антифриз


Zlatina12

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Отново ви моля за помощ и мнение по моят настоящ проблем. Колата от няколка месеца губи антифриз. Страннато е, че на дълъг път не загуби грам- на отиване, на връщане имаше загуба. При градско каране доливам веднъж на 10 дни. Един майстор като чу ми каза - продавай я, спукана глава. Друг - ооо не е страшно, карай си я. Искам да попитам, има ли начин да се разбере с точност от къде е загубата? Има ли шанс да не е от главата? Или е задължително тя да се свали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на този мотор има вероятност да е от главата направете тест за изгорели газове в антифриза ,сутрин като запалиш пуши ли бяло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как се ориентирахте с кой мотор е колата?

Кристална топка явно има....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма инфо за колата в темата, много бързо могат да се видят други мнения на автора (ако има такива) и там е много вероятно да има инфо за автомобила! Не е кристална топка, а най-обикновена логика :)

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро един приятел сподели за подобен проблем само ча с ауди А3 (двигател не помня), оказа се че сълзи през гарнитурата на главата и после се изпарява през двигатела и едвам го хванаха от къде е проблема. Дали е възможно това да се случва и при теб?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ....аз имах и друг проблем. Гръмна ми турбото. Смених го ....после и смененото рециклирах. Малко ми е проблемна шкодичката. Иначе е 2000 кубика, 140кс.Сутрин не пуши бяло като запаля.

В сервиз ли се прави тозе тест? И ако няма изгорели газове, има ли шанс да не е глава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.