Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставяне на климатик


basles

Recommended Posts

Колеги,някой слагал ли е климатик на октавия 1 с мотор 1.6 75коня. Как стоят нещата и има ли смисъл въобще .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има,упражнението си е доста.Радиатори,изпарители,компресори,някоя шайба предполагам,инсталация,монтаж.Смени по добре колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години правих проучване за моята - 1.9 тди. Оказа се , че освен една камара части за климатика, за закрепване на климатика трябва да се смени и целия страничен панел на мотора. Като цяло операцията е голямо прикючение /стига да намериш кой да я направи/, въпреки че бях намерил ударена същата кола. Накрая чрез бартер си взех с климатик.

Според мен не се вкарвай в приключение, а си вземи с фабричен климатик/троник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 1.6 101 коня... Като пусна климатика и имам чувство че съм с 30. Не се ебавам. От 40 до 80 например отнема целият живот на една еднодневка. Не искам да си представям на 75 коня на това купе. 

 

 

Не знам каква е колата но на първо четене - 2100лв О1 101 коня ОБСЛУЖЕНА

Редактирано от cenarius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм я правил операцията.На моята 1.9ТДИ 90к.и сложих климатроник.

Много са нещата които се вземат за да стане.А и работата не е малко.

Ако не си я правиш сам цената е голяма и по изгодно е да вземеш

кола с клима.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.