Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Надлъжни рейки за Шкода Октавия комби 99'


Recommended Posts

Здравейте колеги :)

Търся да закупя надлъжните рейки за Шкода Октавия комби. Не знам дали има значение, но ще спомена, че колата ми е преди фейслифта. Отворен съм към всякакви оферти :)

:plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявате не е нова , но пък темата не е заключена ... можеъе да опитате

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/53649-оригинални-надлъжни-рейки-релси-за-покрива-за-о/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Помня, че бях засичал тази тема, но не мислех, че все още е актуална. Ще се свържа с човека да видим дали може да се направи нещо по въпроса. Още веднъж благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един колега скоро сложи на една Октавия 1 vRS понеже нямаше. Съвсем скорошна тема, може да го питаш и него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то на мен не са ми нужни кой знае какви разяснения :) Пуснал съм темата, за да видя дали има колега, който да е решил да се раздели с някаква ненужна за него част. 

Иначе си мисля, че нещата покрай монтажа и т.н. са ми ясни, но никога не е късно да стана и за резил де :D

Все пак благодаря zlo. Ако изникне нещо ще се свържа с колегата, за да даде малко акъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах в предвид да ти каже от къде ги е взел, ако се закучи намирането :)

Иначе той е описал и монтажа >>> http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/54130-octavia-1-vrs-04/page-2&do=findComment&comment=413183

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази процедура съм я изпълнявал преди около 6 години.Силикон мощно слагах,но в момента от нит гайките тече вода и тавана стана не е за показване.Когато е изпълнен по този начин,рейките не лягат плътно по тавана.Остават малко над лайсните заради нит гайките.Според мен по добре свали котарта от вътре и го направи както трябва.Сега като свалям моята кора за смяна на плата,смятам да го направя това упражнение.На Октавия 02,рейките стоят по същия начин отделени малко от тавана и са малко не стабилни много се клатят настрани.Напрелните рейки от купени от лидл,ми бяха откраднати и се наложи да превозя 5 листа кнауф.Вързах 2 летви 5/5 и при самото стягане с въжето то имах чувтво,че ще ги измъкна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че колегата е от София. https://www.olx.bg/ad/skoda-octavia-na-chasti-2002-ID62UpU.html#22da9c8083

 

Относно монтажа......с нит гайки наистина изпъкват около 1-2 милиметра над лайсните, но преди това наложих релсите и пак имаше фуга, просто беше по малка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря колега. Ще се свържа с хората, за да ги питам дали имат налични рейките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.