Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пробрем с Предпазен колан


marinovkrasi

Recommended Posts

Колеги докато си карам и ми пищи че не съм си сложил колана. Това нещо става на моменти. Откопчавам колана закопчавам и след малко пак. Моля да ми помогнете със съвет какво да направя.

Ако разглобя колана където се закопчава и дам кабела на късо ще стане ли проблем?

Карам винаги с колан, а това пищене ме побърква. Колата ми е шкода октавия 2005г бензин, 150 коня fsi .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега под седалката от задната страна от имаш едни кабелчета но немога да се сета кой беше за датчика за колана. единият знам че е за ЕърБега другия за колана разкачаш и повече нямаш ядове с писукането погледни в нета трябва има обяснение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черният конектор е за колона. Откачаш го и зумера спира да пищи. Аз от доста време се каня да разглобявам закопчалката да оправям моя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя е така.Откчането на конектора влияе ли на ербека?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.