Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Тракиец, 29-30.09.2017г.


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

По традиция всяка година Шкода клуб България организирана национална есенна среща. Този път за място на провеждане на мероприятието сме избрали комплекс "Тракиец". Намира се в с. Житница, област Пловдив (близо е до писта "Дракон", с. Калояново). Комплекса разполага с паркинг, уютни стаи, студия и апартаменти, конна база и външен басейн с шезлонги. Ресторанта има външни и вътрешни места, не е скъп, а менюто е разнообразно и добро.

 

Дати на провеждане: 29-30.09.2017г.

 

Резервирал съм целия хотел за нас. За тези дати нашите домакини няма да приемат "външни" резервации до 31.07.2017г. След тази датата не мога да ви гарантирам наличие на свободни стаи. Затова молбата ми е, макар да има още много време до срещата, да направите своите резервации по-рано.

 

Комплекса разполага с:

-10 двойни стаи, цена: 81 лв. на вечер;

-20 двойни стаи лукс, цена: 94.50 лв. на вечер;

-2 апартамента, цена 126 лв. на вечер;

-4 студия, цена 99 лв. на вечер.

 

Цените са за цяла стая, студио или апартамент, не на легло. И включват договорена отстъпка за групово посещение на комплекса.

 

Към всяка заплатена нощувка е включена закуска и ползването на басейна, без значение от вида на стаята.

 

Как да резервирате стая.

Обаждате се на 0889 087 887. Казвате, че сте от Шкода клуб България. След като изберете каква стая ще ползвате, домакините ще ви поискат мейл адрес, на който да ви изпратят документ, по който следва да преведете сумата за броя нощувки, които ще направите. По този начин на място няма да дължите нищо за настаняването. По време на престоя ще може да ползвате ресторанта и да плащате след всяка консумация или да записвате сметката на номера на стаята и да платите всички сметки накуп, преди заминаването си.

 

На този етап не предвиждаме посещение на пистата. Програмата е забава и почивка в комплекса. На място, ако има достатъчно желаещи, можем да отделим 2-3 часа в събота за разходка до "Дракон".

 

Заповядайте с цялото семейство и не забравяйте банските. Очакваме ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле супер! Супер яко... направо с 200 запазвам няколко стаи. Само едно въпросче - цените са леко завишени спрямо миналата година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм готов с резервацията. 

От сега нямам търпение една "потна" бира да ме чака до шезлонга, докато се джвакам кротичко в басейна  :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле супер! Супер яко... направо с 200 запазвам няколко стаи. Само едно въпросче - цените са леко завишени спрямо миналата година?

Да, и на мен това ми направи впечатление. Но пък миналата година не към всички стаи влизаше ползването на басейна, докато сега и той е включен.

 

Днес се чух с хотела. Доста хора вече са резервирали. Явно ще си изкараме добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е да не останат свободни. Мястото наистина е добро, както за почивка, така и за среща с приятели. На децата също ще им хареса.

 

Граби народе докато още има свободни стаи :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да уточня нещо, което вчера рабрах. Предвид това, че клубно сме запазили хотела, можете да резервирате минимум две нощувки с включената отстъпка. Не може само за една вечер. Ако решите да се настаните за една нощувка, за съжаление няма да може да ползвате 10% отстъпка. Политика на управителя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Поради ред причини почти на 100% ще пропуснем макар, че много ми се идва. Обаче да си кажа , ако някой се чуди за самия Тракиец - преди малки повече от месец бяхме там за сбирка на класа на жената (деца, възрастни от всичко имаше) и останахме много доволни - добри стаи, много приятен басейн ;).
Една препоръка от мен за колегите с деца и желание за Яздене - ние също бяхме две вечери Петък-Събота и бяхме решили неделя децата да яздят (повозят) на кон. Казаха ни, ченяма нужда да запазваме час, но когато дойде неделя се оказа , че "всички часове са запазени" а децата бяха супер надъхани да "Яздят", та поне намерихме Конна база в Хисаря и спасихме положението. 

Поздрави и приятно изкарване ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да уточня нещо, което вчера рабрах. Предвид това, че клубно сме запазили хотела, можете да резервирате минимум две нощувки с включената отстъпка. Не може само за една вечер. Ако решите да се настаните за една нощувка, за съжаление няма да може да ползвате 10% отстъпка. Политика на управителя...

Аз платих една нощувка и ми дадоха отстъпка, но платих за петъка за събота не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и една фотосесия да направим някъде наблизо.

  

Чудесна идея Иво, ще е срамота да не се нащракаме :)

О, трябва! Даже Вишнята ще е готова - пребоядисана и напудрена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз платих една нощувка и ми дадоха отстъпка, но платих за петъка за събота не става.

Радвам се, че са го променили и благодаря за обратната информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

ПичоЖе, имаше ли вътрешен басейн?

Едит: проверих, няма.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има снимки, има и клипове. Предвид предстояща актуализация на сървър и форум всеки свободен гигабайт на обслужващата машина са ми нужни. Заради което част от материалите за момента са достъпни само във фейсбук. Разглеждай ги там. Пък и не вярвам точно на теб да ти е домъчняло за нашите снимки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.