Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Микрон Доцев ЕООД


sauber

Recommended Posts

Ами според предния ми пост тук, ремонта на механизма на предно дясно стъкло е бил преди 4 години без 1 месец. Все още работи перфектно. Така че няма как да не съм доволен от Микрон Доцев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице това лято правих при тях дясното стъкло.

Преди седмица пак се разтрака. 

А на шофьорската врата от преди 3 г. е бетон.

Смятай.....

Различни хора - различно качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stormbringer написа:

Ми и там мненията са 50/50. И се запазва тенденцията колкото по-стар таралясник, толкова по-лошо мнение. Или "кожодери, аз мога да си го направя сам". Е, аз не мога. Нямам нито познанията, нито времето което ще ми отнеме да налучквам как се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

Ми и там мненията са 50/50. И се запазва тенденцията колкото по-стар таралясник, толкова по-лошо мнение. Или "кожодери, аз мога да си го направя сам". Е, аз не мога. Нямам нито познанията, нито времето което ще ми отнеме да налучквам как се прави.

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето шофьорско правено при тях си има проблеми и не мисля да я карам пак там. Не че съм я карал де, старият собственик беше и то два пъти все едно и също стъкло. Аз понеже съм със стар таралясник, ако мога да цитирам колегата от по-горе, ще си го правя сам явно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самият факт, че мненията за въпросния сервиз са 50/50, поражда въпроса: дали трябва да е в "Бял списък".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правил съм всичко, що се отваря по моята Шкода при тях. Както стъклата, така и ключалки. Първият път бях супер доволен, беше за задна врата, която не се отключва и отваря. Отвориха и оправиха за доста прилична сума. Всеки следващ път беше по-елементарен ремонт, по-скъп и персонала по-не приветлив. Ако пак ми се наложи, не знам дали ще са първия ми избор, но е факт, че винаги са си вършели работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
На 30.08.2021 г. at 7:08, niki написа:

Моето шофьорско правено при тях си има проблеми и не мисля да я карам пак там. Не че съм я карал де, старият собственик беше и то два пъти все едно и също стъкло. Аз понеже съм със стар таралясник, ако мога да цитирам колегата от по-горе, ще си го правя сам явно. 

Стъклото умря в един хубав ден. Както се бях зарекъл, купих си нов механизъм и го смених сам. На октавията дясното, след същата терапия, вече три години е безпроблемно. Съветвам по-смелите, да се захващат сами, не е ракетна наука. 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.