Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Микрон Доцев ЕООД


sauber

Recommended Posts

Колеги, здравейте,

 

Не пропускам да наклепам някой, когато се е осрал. Но се старая и да не пропускам да похваля някой, когато го заслужава.

В конкретния случай става въпрос за сервиз Микрон Доцев. Днес за втори път отидох с проблем в заден прозорец и за втори път проблема ми беше отстранен качествено, бързо и културно.

 

Нещата, които ми правят отлично впечатление в сервиза:

- Работи се със запазване на часове - рядкост по мое мнение. В Четвъртък си запазих час за днес в 09:00 и в 09:00 ме чакаха.

- Казва ми се срок, в който се отстранява проблема - между 2 и 3 часа. На втория час от както съм оставил колата ми се звъни, че е готова.

- Дават две години гаранция за ремонта, който са извършили.

- Отношението на персонала е отлично.

- Нямам надрани пластмаси и неправилно сглобени елементи по колата след ремонта

 

Съжалявам само, че повече сервизи не работят по този кадърен и коректен начин. Ако имате проблем с прозорци, люкове, брави и прочие - препоръчвам ви сервиза с две ръце!

 

Контакти и инфо - http://mikrondocev.com/

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ползвал няколко пъти този сервиз и напълно подкрепям колегата. 

И колата съм оставял там и свален механизъм съм носил - резултат - винаги качествено и в срок.

Ако не се лъжа за някои ремонти може и чрез куриер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм услугите им преди повече от 3 години със старата ми кола. Помня, че работата беше свършена качествено и в срок.

 

За съжаление в повечето сервизи все още не могат да разберат, че да си добър механик е само половината от работата. Клиента трябва да бъде посрещнат и изпратен по начин, който да го накара да се върне. 

Евала на севиза, че държат на качеството!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна тема, точно търся за о2ката... Скърцат, тракат и тропат повдигачите на предните стъкла, предполагам там ще ми свършат работа, колеги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение , че стъклата се спускат и вдигат, преди да отидеш в сервиза, ще е добре да се свлят корите и да се намажат механизмите /пласмаси,жила и водачи/ с технически вазелин и да се провери дали са стегнати крепежните им болтове.  

Ако не можеш - там ще ти решат проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение , че стъклата се спускат и вдигат, преди да отидеш в сервиза, ще е добре да се свлят корите и да се намажат механизмите /пласмаси,жила и водачи/ с технически вазелин и да се провери дали са стегнати крепежните им болтове.

Ако не можеш - там ще ти решат проблема.

Мерси колега, по принцип трябва да мога и сам, но предпочитам да не се занимавам. Работят си машинките, за смазване е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години , закарах предишното ми возило (туарег) за смяна на механизма на предните врати.

Бях решил сам да го сменя, и след като разглобих цялата врата, стигнах до нитовете (да ... механизма е нитван). Видях, че трябва да се разпробива и после пак да се нитва, а няма нитачка и не ми се разправяше ... та направо им я закарах разглобена.

Без да ме питат, и без да им казвам, момчетата са намерили плика с частите от вратата (под задната седалка), успели са да я съберат в оригиналния и вид, и като ми се обадиха на 3-тия час да отида, бях супер изненадан, че всичко работи перфектно, вратата е събрана и няма следи от сглобяване и разглобяване.

 

След 2 седмици изтропа и механизма на другата врата .... направо им звъннах, сетиха се за разглобения туарег и ме взеха веднага. Дават 2 години гаранция, все още механизмите са супер.

 

Пращал съм и няколко приятели там с VAG коли ... нямат забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен за този сервиз .

След " смъкване " на стъклото на задна дясна врата и оставането му в крайно отворено положение , обаждане до сервиза , записване на час ( първи възможен, все пак така отворена колата неможеше да се остави никъде ) ... Колата приета и за 1 час сменен целия механизъм .

Бързо и чистичко ! Две години гаранция .

Препоръчвам и аз !

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е така, отивай по навреме, за да не се счупи някой водач или намотае въжето.

Усещам, че е за майстор... Звуците не са ОК. Мерси за съвета, поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че е за майстор... Звуците не са ОК. Мерси за съвета, поздрави!

И аз мислех като теб.... и вече карам така 3 години. Яка е Октавията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех като теб.... и вече карам така 3 години. Яка е Октавията!!!

Жоро, от 2 лета скръцукат вече, ддз кога ще имам и време за тази манипулация, но определено си прав, не е спешно като ремонт на окачване.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

И аз съм доволен от Микрон Доцев. От доста време имах едно задържане при вдигане на предно дясно стъкло. Все отлагах посещението в сервиза, защото все пак работеше, рядко се ползва, а и ежедневието ми е натоварено от сутрин до вечер. Преди седмица започна да задържа на три места, а в неделя, след едно сваляне отказа да се вдигне. Мотора и модула за управление са изправни. Предвид предстоящия дъжд добре, че имам гараж... Разглобих вратата и вдигнах прозореца "на ръка". В понеделник нямах възможност да ги посетя, обадих им се и запазих час за следващия ден, в 10:00ч. Подраних с половин час, взеха колата веднага. След 50 минути беше със сменени всички карантии по стъклоповдигащия механизъм и си тръгнах. Доволен съм, аналогично на Сашо по-горе, защото:

-приеха колата веднага;

-свършиха работа много бързо;

-издадоха ми гаранционна карта с 2 години гаранция и прикрепена касова бележка. Отделно самата карта е добре пипната от към дизайн и съдържание - нещо, което не на всеки му прави впечатление.

 

Това, което не ми допадна е, че висях на улицата по време на ремонта. Не знам в малкия им офис дали има място за клиенти, не ми беше удобно да питам.

 

Предвид опита на Ивчо в темата за същата фирма в Черен списък, предварително си бях свалил всичко сам. Закарах им колата с гола врата. Добро впечатление ми направи, че изразиха желание да ми я сглобят цялата, попитаха дали си нося частите.

 

Ако стъклоподемника продължи дълго време да работи така лесно и мазно, бих отишъл пак. Гаранцията е важна, но никой няма желание да отделя време за гаранционни ремонти. Поне аз така мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Още един доволен!

Оправиха ми прозореца на шофьорската врата.

Хареса ми, че си личи наличието на организация, опит и най-вече услугата.

Обърнаха ми внимание, обясниха ми и свършиха работа за 30 минути.

Ползвам ги за втори път и има подобрение в обслужването.

Недостатък - имаше следи от работа с мръсни ръце по кората, в т.ч. по текстила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Ви препоръчвам сами да си смените механизма. Лесно е, няма счупени щипки, следи от мръсни ръце и тн. Цял нов механизъм е колкото обичайната тарифа на микрона от 60 лв. На другата ми кола механизма е правен два пъти при тях и кара по година и половина до две между ремонтите, а кората се крепи на вратата само със силата на мисълта почти без здрави щипки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Още веднъж съм доволен от сервиза. В събота ми се скъса жилото на шофьорската врата и не можеше да се отваря отвътре. Всеки път щом спра, свалям прозореца и отварям с външната дръжка :D

Обадих се, можеха да ме вземат веднага. 95 лв., един час и жилото е подменено, кората е добре сглобена и не е мърляно по вратата. Дадоха ми и една година гаранция. Макар че се съмнявам жилото да се скъса в следващите 10 години пак. Или поне силно се надявам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

И аз съм много доволен от сервиза за извършен ремонт на стъклоповдигачи на една Хонда. Много коректно и бързо се случи всичко и освен това получих и гаранция за ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

За пореден път съм доволен от хората. Задна лява брава беше тръгнала да прави проблеми. Ту заключва, ту не, ту отключва, ту не. Типичното за ВАГ така да се каже. Миналата седмица в Четвъртък ги чух, запазих час за днес. Оставих колата в 10:50, в 11:55 ми се обадиха да я взема. Изключае пръстите по стъклото - никакви други следи от ремонта. Дадоха ми и година гаранция, както обикновено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откровено казано не знам, но също така и не ме интересува. Проведох 20 секундна дискусия с приемчика, коментирахме това, че на Октавията ми съм ремонтирал всички микроключета, даже едното два пъти. Той ми каза, че в случая проблема не е в микроключето, а в микро моторите (ако правилно съм запомнил). Ремонтирано/рециклирано е, защото ми взеха 115 лв. Няма как да са поставяли нова брава за тази сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

+1 за сервиза. Ходил съм при тях 2 пъти с А4-ката и проблемите с повдигачите на стъклата са били опрявани, като след това ми е била издавана гаранционна карта със срок 2 години. Като гледам малко са се качили цените, но все пак ти дават гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Избягвайте този сервиз! Съсипаха ми колата пасат б4. Отидох за смяна на гребенестия механизъм на шофьорската врата. Загубиха ми два дни, като освен механичен проблем причиниха и сумата електрически проблеми. Оказа се, че са рязали с флекс платката за управлението на моторчето на механизма и от там е влязла вода, в следствие на което всички прозорци започнаха да се отварят при заключена кола. След доста усилия и труд въпроса бе оправен от Пламен Маджаров - изключително свестен и коректен човек. Каза ми, че вече е загубил бройката на съсипаните от Микроните коли. Та името Микрон е не случайно - притежаваните коректност и умения им се измерват в микрони. Не си рискувайте колите при тези тикви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз също си оправям проблемите при Пламен, много съвестен и честен човек. Оправя колата пред тебе и си съвсем наясно, какво се случва и какъв е проблема, винаги обяснява. Има само един проблем, трудно си вдига телефона, понеже си работи и друга работа, явно му идва в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно! Сашо @sauber е супер придирчив към отношението и качеството на сервизите. Алекс също много си държи на колата, пък и Юли. За Жорката пък да не говорим. И четиримата са доволни.

Понеже моето предно дясно отдавна е на дереджето на това на Юли - задържа на 2 места, мисля най-после да си запиша час, пък да видим как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.