Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фотоконкурс: Аз обичам моята Шкода, 2017г.


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

Шкода клуб България стартира една фотокампания, която се надяваме с вашата подкрепа да се превърне в ежегодна традиция. Кръстихме я "Аз обичам моята Шкода". Целта е всеки, който има желание и който притежава или управлява автомобил Шкода, без значение от модела, да направи снимки на своята любима кола - сред природата, на морето, на вилата, на село, на път, пред дома, паметник, музей или какъвто пожелаете подходящ фон. Не е задължително снимките да са правени с професионална техника, но трябва да се постараете качеството и композицията да са максимално добри.

 

Авторът на най-добрата снимка ще получи атрактивни награди, предоставени от нашите приятели AutoZone BG. Освен това, от всички изпратени от вас снимки, екипа ще подбере най-добрите (като качество и композиция) и ще ги публикува в ежегодния календар на Шкода клуб България.

 

Направените от вас снимки моля да изпращате на мейл адрес mishelle кльомба skodaclub.bg. Ако обема на материала е прекаленно голям, може да го качите някъде и на мейла да изпратите линк за сваляне.

 

Условия за участие.

1. Автомобилите на снимките трябва да са Шкода, да са ваша собственост или:

- ако колата е служебна - да е поверена на вас от фирмата собственик;

- ако колата е на приятел/роднина да имате изричното му съгласие автомобила да участва в конкурса.

2. Преди да изпратите направените от вас снимки следва да се съгласите, че Шкода клуб България може безвъзмездно да ги използва за рекламни кампании и цели на клуба, включително, но не само, да ги публикува на страниците на форума и сайта, да ги отпечатва в календар, флаери и др.

3. Заедно със снимките следва да изпратите двете си имена, потребителско име във форума, мобилен номер и от кое населено място сте. Без тези данни снимките ви няма да участват в конкурса.

 

За всяка изпратена снимка ще се счита, че авторът й е съгласен с горните условия.

 

Няма ограничение за броя изпратени снимки, както и за броя снимани автомобили. Няма ограничение за вече направени снимки - може да ни изпращате фотографии, направени преди датата на стартиране на конкурса. Условието е те да не са били изпращани до сега като кандидатури за клубния календар.

 

Краен срок на фотоконкурса "Аз обичам моята Шкода" е 12.11.2017г. Имената на тримата победители ще бъдат обявени на 19.11.2017г., след което с тях ще уточним как могат да получат своите награди. Ако хората са от страната, куриерската услуга ще бъде за наша сметка.

 

Сега остава да започнете да снимате :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Имаме вече доста интересни предложения. Очакваме и вашето фото, не се срамувайте :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме вече доста интересни предложения. Очакваме и вашето фото, не се срамувайте :P

 

 

И аз обичам моята Шкода...Ама много я обичам! :blush: Ето вижте:

 

019993074-bigb06d1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Жоре, в кръга на шегата, твоята може да мине под наслов аз обичам моята джанта :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, в кръга на шегата, твоята може да мине под надслов аз обичам моята джанта :P

 

Не. Толкова я обичам, че чак обувките й лъскам! Да оправдаем заглавието на темата с доказателства! ;)

Още една снимка, за да не е спам, но си е чист спам, щото в класацията няма да влезе. Ако не друго, то е с малка резолюция.

 

022943622-big8092a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,
изпращам мейл за конкурса на mishelle@scodaclub.bg, но ми го връща като неизвестен. Има ли и друг адрес? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега вижте в първия пост хубаво мейл адреса ! Май го изписвате неправилно !

Успех в конкурса !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е в изписването на адреса mishelle кльомба scodaclub.bg трябва да е mishelle кльомба skodaclub.bg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

изпращам мейл за конкурса на mishelle@scodaclub.bg, но ми го връща като неизвестен. Има ли и друг адрес? Благодаря!

Пише се Skoda, не Scoda...

Велко, дай снимките в оригинал на мейла. Ни са срамувай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам срам...освен, че са правени с телефона тези снимки и са малко пипнати. Не знам дали има смисъл от такива телефонни кадри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм изпратил на мейла. Искам да ги кача тук но нещо не успявам или не знам как ... иначе и мойте са с телефончето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Импровизирана тренировка за фотосесията. За първи път сме и с двете и не можах да се сдържа.

От прекрасния плаж на Лозенец.

post-12310-0-76445100-1503915546_thumb.jpg

post-12310-0-47997600-1503915558_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Импровизирана тренировка за фотосесията. За първи път сме и с двете и не можах да се сдържа.

От прекрасния плаж на Лозенец.

Чакам на мейла снимки, след приключване на тренировката :)

 

Продължавам да получавам снимки, за което благодаря на всички изпратили. Играта е в разгара си, имате достатъчно време още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Жив и здрав да си, Юли, ме я повдигна тази тема! Миналата седмица падна голямо търсене и така и не я намерих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, над и под форума има банери, които водят към нея. Или викаш това, което ни е под носа най-трудно го виждаме :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.