Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Шкода Октавия ТУР 1,9 TDI-PD, 2007 год.


Recommended Posts

Здравейте,

 

За радост или не продавам Шкода Октавия ТУР 1,9 TDI-PD. Автомобилът е закупен от Еуратек и аз съм негов първи собственик. Може да се каже, че няма технически забележки, за сметка на някой козметични, които за съжаление са характерни за годините и поведението на околните на паркингите. Винаги съм се страл да я поддържам по силите си добре. В момента колата е на 140 000 км. Има Сервизна книжка, два ключа. 

Сменено масло, рециклирано турбо в представителството на ККК с две години гаранция, Всичко платено за календарната година. Цена 7999 лева. Не се колебайте да питате...ще отговоря на всички които имат интерес тел. 0883 313 425 Александър Давчев

12921912o.jpg

 

12921916o.jpg

12921919o.jpg

 

12921936o.jpg

12921931o.jpg

Редактирано от Davchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колата я карам с масло Кастрол иначе , проблемът беше в изкривяване на остта на лопатките поради неработещ датчик на разтоварващия клапан .... така казаха ...:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.