Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Формула 1 - сезон 2017


The Best Forman

Recommended Posts

Как е възможно от толкова време не бях се сещал за тоз пропаднал цирк и да попадна баш на най-скандалното "състезание" в Баку ?

Добре поне , че имаше какво да се види - Даниел Рикардо ми напълни душата с изпреварването си на 3-4 коли на веднъж , а за младежа от Канада направо ме беше яд като го мина Ботас в последния момент .

За "инцидента" на Фетел няма да коментирам (държа се като пернишки тийнейджър голфаджия на светофар в Пловдив) , но не разбрах защо го наказаха заради ремонт на алеята , а никой нищо не каза за това , че нарочно блъсна Хамилтън ... да го у немеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наказаха Кими за ремонта. За сблъсъка от пернишки тип, наказаха Фетел с 10 сек. в бокса.  :)

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго казваше информационната система на Sky , ама карай ... лично от мен има един голям , червен ... картон :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, Фетел удари без да иска Хамилтън (беше пуснал волана), докато тъмно зеления умишлено натепа спирачка в най-неочакваният момент! Да, Фетел си изпусна нервите, но и е крайно време да му покажат среден пръст на на Хамилтън. Наглее брутално, позволява си много и винаги остава ненаказан. Само си спомни миналата година колко педерастийки направи срещу Розберг и колко пъти Розберг се наложи да "остъпва" за да не се размажат. Тази наглост дразни. Поне мен.

 

А състезанието беше поредната пародия от ФИА. Нямаше такива измислени сейфти карове, че го докараха и до червен флаг ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи , не си прав това е тактика използвана от много години при прибиране на сейфтикара за да влезе със състезателно темпо на старта , отделно ако забеляза при натискане на спирачки вече мигат предупредитемни светлини , а на Хамилтън нищо не мигаше ... демек Фетел просто си изпусна колата и не стига това ми реши , че е на панаир с блъскащи колички ... аз лично за такова поведение бих го извадил от състезанието или поне следващото бих го върнал поне 10 позиции , защото тук не става дума за състезателен инцидент , а за умишлено действие ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, това мигащото не са спирачки, а това, че е израходвана батерията и тоя пред теб ще престане да ускорява толкова бързо и да не станат две в едно ;) Междувременно гледах доста клипчета от инцидента и не само Фетел е изненадан, но и колата зад него. Явно не е било нещо очаквано. Ама минало - бешало. Да видим пародията в следващото състезание :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън натисна два пъти спирачка,преди Фетел да го подпре.

Циганина трябва да пропусне няколко състезания,да опъне някоя булка и тогава да пакара пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали знаете, този отзад е виновен при сблъсък. Но после не беше добра идея да го джаска странично :D А и на учуден се правече Фетката, кога бил карал опасно :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хамилтън натисна два пъти спирачка,преди Фетел да го подпре.

Циганина трябва да пропусне няколко състезания,да опъне някоя булка и тогава да пакара пак.

 

+1 :)

 

Печльо определено обича да прави п*дерастки номера, то това си е типично в него стил. Фетел определено си изпусна нервите и това му костваше победата, но поне като реши да го удря, трябваше да го изпердаши мъжката в радиаторите, за да го приключи, а не гума в гума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо толкова "емоций"?

 

Четете за телеметрията от колата на Хамилтън и коментирайте моля?!

http://www.dnevnik.bg/sport/2017/06/26/2996182_hamiltun_sushto_shte_udari_fetel_no_s_jumruk_predreche/

 

"Един дол дренки" са и двамата!!! :jester:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ден ще излезе истината на яве (аз на тез клоуни не вярвам) ... то и човека с квадратната глава дето сега се прави на журналист не беше спрял нарочно пред Шумахер на Спа :) ... въпроса е принципен за поведението на Фетел на пистата , а за тез три точки май леко го приболява някъде .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като почнат да им удържат щетите от заплатите ще влязат "в пътя" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.