Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продавам Октавия комби


Recommended Posts

Октавия комби, първа регистрация 2011 година, дизел 1.6, 105 конски сили, купувана и поддържана и обслужвана безкомпромисно от Еуратек до сега, пълна сервизна история, полукожен салон, климатроник, парктроник, темпомат, борд компютър, регистрирана като N1 4+1 (12 лева данък във Варна), лети джанти, мултифункционален волан, подлакътник, автоматични фарове, регулируем по височина и дълбочина волан, регулируеми по височина шофьорска и пасажерска седалка.[/size]
На 302 000 километра, 11999 лева. Аз съм втори собственик и съм я купил от фирмата в която работех. Там я караше директор Трейд-ин, така че е карана 90% извънградско. Купих я януари с идеята да си я караме, но нещата около нас се промениха и се налага да се разделим. Според мен колата е перфектна, изключително удобна за дълъг път,супер икономична и с огромен багажник. Намира се във Варна телефона ми е 0886754071, Илиян Василев.[/size]
 
Не можах да кача снимки, има я по сайтовете за продажба, ако не я намирате, пишете ми и ще ви пратя линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

10200. Колата е за известно време на "очни" в София. Уговорки за оглед на телефон 0885279668

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.