Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

смяна на табло


доди 1980

Recommended Posts

здравеите ,нов съм във форума исках да попитам някои дали е правил следната смяна на табло

 моята шкода е октавия 1 2.0 115кс 1999 има си борд комп но е малкия с разхода на гориво ,външен термометър и тн ,реших да си го направя с големия по средата на таблото  купих си таблото ясно ми е че имбилаизера е в него ще ми изпратят и ампулата от колата донор та въпрос ми е необходимо ли е и други неща да си взема за да го подкарам ,защото като цяло разпознава си повечето функции без ключа ,но не реагира самия комп от копчето на чистачките и не пали колата което си пише че е от имобилаизера с другата ампула предполагам ще запали даи колата има заготовена инсталация за износване на накладки и течност в казанчето на чистачките мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здрасти, карам същата октавия, на моята таблото замина на около 200хил.км. и взех подобно от морга (разлика в последната цифра на парт номера само имаше), но пак с малкия дисплей. Аз понеже не съм толкова на ти с електрониката отидох при Владко от Maximum Key Service в Люлин. Обучи таблото за моите ключове и ми прехвърли всички данни от старото табло на новото за отрицателно време, цялото удоволствие беше 50лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.