Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръка за спа център или хотел с минерален басейн


Recommended Posts

Колеги здравейте.

Моля да ми препоръчате някой хотел или спа център, предпочитам да е в югоизточна България или най далече до Стара Загора.

Активно посещавам хотел България-Хасковски минерални бани но ми се иска разнообразие от подобен концепт като в Хасково.

В букинг потърсих, но ако някой има препоръка ще се възползвам.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хотел Аквилон в село Баня (до Банско).
Страхотно чист и добре управляван. Много добра закуска.
Вътрешен и външен басейни.
Планината е близко - за разходки.
 

Редактирано от komitoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДианаМар в Павел Баня, но е доста скъп. Има още доста хотели там, Боре може да каже за Севтополис - по-приемлив като цена и по-големи стаи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свети Спас - Велинград.

Страхотно спа, два вътрешни топли басейна. Фантастична градина. Добро обслужване и кухня ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря на всички за отзивите, реших да карам към Велинград. Да видим как ще прекараме. :banger_2:  :plate_skoda:

Но ще имам в предвид Хисаря, Банско и Павел баня за следващите почивки.

Редактирано от Levcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да разкажеш подробно, като се върнеш, в темата!

Пожелаваме ти весела и приятна почивка!

В нета най-добри са във бгмама в подобни теми, много са подробни мамите...!

Редактирано от stocher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да разкажеш подробно, като се върнеш, в темата!

Пожелаваме ти весела и приятна почивка!

В нета най-добри са във бгмама в подобни теми, много са подробни мамите...!

То и информация за смяна на шарнир да потърсиш, "мамите" пак ще са най-подробни и информативни :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се слиза някога до Огняново до Гоце Делчев , хотел Парадайз е супер. За по големи компании има и къщички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се слиза някога до Огняново до Гоце Делчев , хотел Парадайз е супер. За по големи компании има и къщички.

Гоце Делчев засега ми е доста далече, ще го имам в предвид когато имам по вече време. Например живот и здраве като се пенсионирам, дано след 5-6 години.

2012 година бях там по работа, хубава природа си има това кътче. :banger_2:

 

Двореца във Велинград препоръчвам.

Ще го имам в предвид. :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако не е късно... Бих ти препоръчал от лични впечатления Aquatonik във Велинград. Басейните и спа процедурите са на ниво, храната и обслужването също, стаите са хубави, чисти и просторни. Като недостатък може да се каже, че няма кой знае какво външно пространство (имам предвид парк, алеи и градина), но все пак има някакво.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.