Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигация с български глас Amundsen


Recommended Posts

Здравейте колеги,

И аз да се похваля с новата покупка на Супърб 3, вече е на 300 км и досега съм доста доволен. Единственото нещо, което ме дразни до момента, е че гласовото упътване на навигацията Amundsen е на английски език и когато баща ми кара има проблем с разбирането. Има ли начин да се смени гласът на български език?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Едва ли скоро чехите ще преведат на български .Аз взех същата навигация и дълъра си ми каза , че едва ли ще стане скоро.Не знам след като отчитат в България големи продажби не я пускат на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за навигацията Amundsen , някой използвал ли е USB устройство CarStick и от къде мога да се снабдя с такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за навигацията Amundsen , някой използвал ли е USB устройство CarStick и от къде мога да се снабдя с такова?

Най-вероятно могат да ти го продадат от ЕТ, но би следвало всеки интернет стик да работи или поне по-новите модели. Пробвай първо преди да си купиш. Трбява да си харесаш и добра тарифа за данни ако ще го ползваш активно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.