Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1U2 L&K 1.8T


Recommended Posts

За жалост няма да мога да се справям с две шкоди едновременно... Налага се да направя подарък, надявам се на някого от Вас, който ще оцени вложените средства и труд, а не някой, търсещ "просто кола".

Повечето от историята я има в темата ми: http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/52982-octavia-1-lk-18t/

Междувременно съм описвал и водил абсолютно всичко, което е вложено в нея.

Автомобилът ми възлиза над 6 800лв, като не ме разбирайте, че смятам обслужвания и тнт - смятам само подобрения, които са в + за колата. Не искам да вземам нищо от колата - нека новият собственик се радва.

С ремап от Пепино, настроен газов инжекцион BRC.

Давам го с абсолютно всичко, което имам за него, като джанти със зимни гуми, оригинални летни бежови стелки, оригинални зимни гумени стелки и тнт.

Годишен технически преглед, гражданска, винетка и пълно автокаско.

 

Цена 6550лв

 

телефон: 089 7676 789  - Алекс

 

post-15035-0-35784100-1497368391_thumb.jpgpost-15035-0-22881100-1497368393_thumb.jpgpost-15035-0-28524900-1497368394_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е продадена.

Темата за ключ, а аз отивам да плача, като се съвзема започвам двойката :fool:

За жалост не отиде при колега от форума, но пък отива при колега и приятел от работа, все пак ще си я виждам :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха даа, Ники!

Бива ме още явно хаха.

Учих се от теб затова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи тази кола се постна тук и аз видях обявата 30 мин след като я обявиха (това миналата година - беше пусната за 3500). Докато се накумих и се продаде ( на теб гадино :D ) И тъкмо ѝ точех лиги гледайки как се грижиш за колата и тайно се надявах някой ден да я пуснеш да се продава... Но вчера пусто не отворих форума. Да бях отворил, която и да е тема да те видя с О2-ката щеше да ти пиша лично.

 

 

Това е живота :D

 

Пожелавам ти успех, късмет и много любов :)

Редактирано от cenarius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааахахаха
Съжалявам, разбирам ви - пазара е заринат с "качествени" автомобили и като излезе нещо наистина гледано - става война.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме О2-ка в какво ще превърнеш ! А новия собственик ... да го запознаеш с форума и клуба :fiu:

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.