Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2017 - Впечатления и мнения


Recommended Posts

Искам да благодаря на организаторите! Изкарах си страхотно сред приятели и супер атмосфера. Всички вие, от Шкода Клуб България сте страхотни и се радвам, че ви познавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарах си много приятно и весело на събора. Много се радвам че ни подмина дъжда и успях да се запозная с някои колеги. Догодина, отново ! :)

 

Благодарности на PRR че ми направи капачка за маслото от кофичка кисело мляко ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радваме, че тази година успяхме да присъстваме на събитието.

Благодарности на организаторите за топлото посрещане след толкова години отсъствие, както и на всички други с които се запознахме там.

 

Поздравления за избора на мястото !

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Krsgogo с Фелицията, също каза че е бързал да боядиса фелата, само за да дойде. Беше станала много добре! Много се радвам че събора вдъхновява и другите , да стегнат колите, останалото е до човек, мен лично всичко ми хареса като атмосфера, включително и мацката в музея (тук изтрих, че не е на място), но определено ще дойда пак, да се видим!

 

Много се зарадвах и на семейството с 120 ката от Бургас, поговорихме си доста, показаха ми къде е кафе машината, но човека каза че има здравословни проблеми, казах им че с Шкода няма да сбъркат, поздравихме се и си отидоха, все пак евала за желанието.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и за кратко успях да присъствам и аз, но пък се забавлявах доста. Мис Каприз както я кръсти жената я събирах в петък до осем вечерта само да можем да пресъстваме и ние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса мястото. И като база, и като природа, спокойствие и т.н. Да, далече е от София, забито е малко, но определено го предпочитам пред Калояново, за мен лично пистата не е приоритет. Вкрайна сметка съборът е веднъж в годината и разстоянието не е решаващ фактор за мен. Съжалявам, че не можах да дойда със задномоторна Шкода, но така и не намерих два пълни,свободни дни подред, за да я подготвя за пътуване.

 

Това, което не ми хареса е, че съборът беше много слабо посетен. В този ред на мисли организаторите да кажат дали трябва да се досъбират пари за покриването на организационните разходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да дойда, за което много съжалявам. В тази и във връзка с написаното по-горе от Александър - ако номер 27 от стикерите за събора е все още наличен, бих искал да го закупя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и писта си имаше - 6 часа натам и от там 7 часа насам... Изядох 2 шкембета по сръбска рецепта без прясно мляко, в Мерданя, от там през Лясковец от там Ябланица , Осиковица , Правец. Пътя е много живописен и приятен за каране, преди магистралата имаше малко завойчета. Аз пистата си я изкарах :) Единствено разхода не ми хареса много, 85лв отидоха за гориво. Малкия си кара спокойно на 4та, аз отзад на 3та с двете гърла, отворени докрай, едва правя 80км/ч .От София като тръгнах да зареждам за събора имах едни 5 литра и в Понеделник, като източих резервоара си източих същите 5 литра.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си изкарах страхотно,и останах с много добри впечатления.Запознах се с доста хора,научих нови неща,и покарах страхотни автомобили.Всичко беше о'к.

Благодаря на организаторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съборът бе прекрасен, макар и различен на фона на предните два.

Локацията и комплекса са много добри, да не пропусна и басейна, в който лудувахме няколко часа.

Изкарах си страхотно - за мен бе огромно разтоварване от напрегнатите работни дни през последните месеци.

Може и да не бе масово, но пък бе качествено посетен !

Моля за извинение всички, с които не успях да се видя и поговоря, но не остана време - късно дойдох, а трябваше да догонвам останалите.

Очаквам следващия, където и да е.

Огромно благодаря на всички замесени, този Събор да стане реалност!

Горд съм, че ви познавам!!!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях, че номера от предния събор и този от последния образуват регистрационния номер на колата. Явно който ми ги е давал е мислил вместо мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къ мислиш Ице :fiu:
 

Радвам се, че всички са доволни. Аз също прекарах чудесно, с облъчени хора, като вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.