Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda superb 3.6 мнения


Plamen1688

Recommended Posts

Здравейте,

регистрирах се тук да си добавя малко информация от първа ръка. имам точно и конкретно питане относно точно този мотор 3.6 fsi проблемен ли е като 3.2 на Ауди, като проблеми визирам износване на покритието на цилиндрите, висок разход на масло и други проблеми. разход и потдръжка не ме интересуват тъй като карам подобна кола, имам vw passat b5.5 2.8 4motion собственик съм на колата от 7 години така че единственото неясно ми е fsi-то моля ако някой управлява СУПЪРБ С този мотор да даде мнение благодаря жи предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, 3.6 има проблем с покритието на цилиндрите и запичане на сегменти. Освен Боре, Пепи(pepino), може да даде насоки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах при Пепи един такъв за приятел. Този беше ОК според Пепи.

 

Много е скъп за подръжка и харчи доста. Аз щях да взема един преди 2год. Но ме спряха тези причини. Хем риск за мотора, хем скъпу части, а и отгоре висок разход на гориво и газова не му е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.