Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доверен сервиз на Лев Инс за боя в София


Recommended Posts

Приятел търси доверен сервиз на Лев Инс в София за пребоядисване по КАСКО на няколко детайла заради драскотини по тях. Пускам списък с възможните сервизи, моля, ако някой има негативен или положителен коментар, да го сподели. Благодаря :)

 

kasko_service.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал кола правена от Амарант в София и давам негативна оценка. По другите форуми също ги плюят. Конкретно имах само вербални отношения с тях - държат се като мутри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си боядисвам колата в Амарант, само че в сервиза им на Цариградско. Тегави са, но като цяло съм доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм боядисвал детайли в Алтомакс и Амарант на Борис III. Впечатленията ми са, че в Амарант се справят по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Амарант на Борис III сме боядисвали 2 коли (не съм ходил с лична кола там) - справят се добре и не са "мутрообразни". За жалост понякога се получаваше портокален ефект, но така или иначе се боядисваше всяка година... Бързо работят и не са никак зле за непретенциозни хора. Поне след боядисване при тях никога не съм видял да се "отлюспва" боята. И мърльотии нямаше.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алтомакс срещу бизнес парка са чалгари - стечки по боята дето и 2-годишно трудно ще ги докара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер. Благодаря ви. Давайте още коментари. Не е толкова важно да работят бързо. По-важното е да се боядисва качествено. Колата е лична и се държи на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите в Младост и аз не ги препоръчвам - не съм доволен от боядисването, счупиха ми ключа и взеха много пари. Освен това ми върнаха колата с неработещо огледало, та се връщах да разглобяват вратата наново и да свързват всичко. Опитаха се да твърдят, че и преди не работело ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Приятел търси доверен сервиз на Лев Инс в София за пребоядисване по КАСКО на няколко детайла заради драскотини по тях. Пускам списък с възможните сервизи, моля, ако някой има негативен или положителен коментар, да го сподели. Благодаря :)

 

attachicon.gifkasko_service.jpg

В крайна сметка къде я е закарал твоя приятел тъй като и на мен ми предстои каране на сервиз сома че на мен ми предлагат в кар рефайн който е там в сервиза на опел срещу бизнес парк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми предлагат в кар рефайн който е там в сервиза на опел срещу бизнес парк

 

Там е Алтомакс - от тях бягай като дявол от тамян и малко отгоре даже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ползвал услугите на нито един сервиз, но за Аутомакс знам че е собствен сервиз на Лев Инс, така че поне там е редно да държат някакво ниво, дали е така - не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Аутомакс е бившият сервиз на Опел срещу бизнес парка/ хотел Холидей ин, имам само негативни впечатления от тях.

2012 ми блъснаха едната кола, щетата беше само предна лява врата. Е тази врата се оправяше 3,5 месеца. Отначало щеше да стане за една максимум две седмици, ама все имаше някакъв проблем - не може да се изправи и ще поръчват нова, новата дойде била грешен модел /wtf/, после дойде вярната, ама някаква част липсвала, накрая ми писна и се обадих на една позната в борда на директорите и след два дена ми върнаха колаta. Обаче врата не се затваря, оправиха я висейки по врата и удряйки я с чук, после нещо се раздрънча под кората хайде още две седмици разправии докато го оправят. 

Сега може и да се по-добре, но познавайки политиката на Левинс се съмнявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Аутомакс е бившият сервиз на Опел срещу бизнес парка/ хотел Холидей ин, имам само негативни впечатления от тях.

2012 ми блъснаха едната кола, щетата беше само предна лява врата. Е тази врата се оправяше 3,5 месеца. Отначало щеше да стане за една максимум две седмици, ама все имаше някакъв проблем - не може да се изправи и ще поръчват нова, новата дойде била грешен модел /wtf/, после дойде вярната, ама някаква част липсвала, накрая ми писна и се обадих на една позната в борда на директорите и след два дена ми върнаха колаta. Обаче врата не се затваря, оправиха я висейки по врата и удряйки я с чук, после нещо се раздрънча под кората хайде още две седмици разправии докато го оправят. 

Сега може и да се по-добре, но познавайки политиката на Левинс се съмнявам.

 

 

Аз трябва да проверя дали са ми останали стечките, които ми направиха - 3-годишният ми племенник щеше да се справи по-добре с боядисването, и то с четка за зъби! Такива мърлячи втори като тях няма! Върнаха ми колата, липсваха 4 (!) щипки на кората, а вътре в купето все едно "Чистота" АД бяха правили вакханалия със съдържанието на софийското бунище! Такива жалки чалгари-кавали не съм виждал и до ден днешен в друг сервиз.

 

А колкото до ЛевИнс - има една приказка - политик, ма**ал, застраховател и пишман-майстор ни бой, ни е**не ги оправя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е Алтомакс - от тях бягай като дявол от тамян и малко отгоре даже!

Пише че е Кар рефайн иначе да в тази сграда на опел където снимат за каско на лев инс  Аз иначе имам праг за изправяне и драскотини по цялата дясна страна 

Редактирано от ikaraganev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Едно е сигурно, не ходете в сервиз А+. Боядисах две коли в рамките на месец, толкова съм разочарован, че не намирам думи да Ви опиша. Да не говорим, че освен боята която е трагична са нанесени и други щети по колата. С две думи, не ходете НИКОГА там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Да повдигна темата с едно питане...
Налага ми се да ползвам сервиз на ЛевИнс за боядисване на задна броня и смяна на стоп на Супърб 2. Гледах списък на доверени сервизи за София, публикуван в Starsins.net. За съжаление не виждам някаква дата и не знам доколко е актуален. Ще се радвам да получа някакви насоки и отзиви, за да си спестя главоболията или поне да ги сведа до минимум. Това е и списъка:
Наименование    Адрес    Телефон
“Автотранссервиз” АД    ул. Проф. М.Бичев 2    
“Авто – Експрес” ЕООД    ул. “Обелско шосе” № 3В    0889/161616, 0888/326716
“Бояна Ауто” ЕООД    ул. Бяло поле 8Д    
“Балкан Стар Аутомотив” АД    ул. Резбарска 5    
“Беми Билд” ЕООД    ж.к. “Княжево”, ул. 603-та № 1    0888/808808
“Дару Кар” АД    ул.Илия Бешков 2    
ЕТ “КИС – Славчо Байкушев”    гр. София, ул. “Босилек” № 3    961-11-11, 0888/626050
ЕТ “Кобра” 77-9 –        
Веселка Цветанова    жк. Обеля 2, бл. 257, вх.Г    
“Лозен 35” ЕООД    ул. Самоковско шосе 90    0888/534246
“Омега Транс Такси” ЕООД    ул. Благовец 1    
“СИМ ПЕТ СИМ” ООД    жк.Красна поляна,бл.35,вх.Б    920-12-55
“София Ауто” АД    бул. “Ботевгрaдско шосе” № 239    816-36-28
“Сервиз Мерцедес” ЕООД    жк.Надежда,бл.130,вх.А    
ЕТ”Чавдар Василев-Чарита”    жк.Младост 4,бл.412,вх.В    973-50-80, 0899/996288
“Юнитрейд – Сервиз” ООД    ул. Гурко 76А    
“САКАР АУТО” ООД    ул. Гурко 76А    
ЕТ “Янима – Румен Янков”    с. Равно поле    
“КАТДИС” АД    Равно поле, ул. “Завоя” № 6    957-60-04, 0887/832520
“КАМОР АУТО” ООД    София, Бизнеспарк София    
ЕТ “Хаджигрудев и син”    гр. София, бул. “Цар борис ІІІ” № 126А    855-61-04, 0887/887986
“ЕУРАТЕК” ООД    гр. София, ул. “Хан Кубрат” № 27    936-25-49, 936-26-36
ЕТ “МИК – Васил Стойнов”  *    кв. “Бусманци”, ул. “Милин камък” 1    973-80-07, 0886/454750
“БГ Мотор Сървиз” – ДЕУ    бул. “Ботевградско шосе” № 275    945-03-000
“Субару сървиз БГ” ЕООД    ж.к. “Люлин”, бл. 414    
“ИСИ 7” ЕООД    ж.к. Зона Б-5, бл. 16, вх. 3, ап. 149    0899/446445
“МОТО ПФОЕ” ЕООД    бул. “Сливница” 444    
“П и Р – 6” ЕООД   *    кв.Орландовци ул. “Пет могили” № 22А    
“АУТО ЕКИП” АД    бул. “Ботевградско шосе” срещу КПП-КАТ    0888/244126, 942-47-53
“ИТО МИКС – 2007”    гр. София , бул. “Овча купел” № 77    0899/187842, 955-67-84
“ПОРШЕ БГ” ЕООД    гр. София, ж.к. “Младост”, Бизнеспарк, сграда 10    
“БУЛПРОФИТ ЦЕНТЪР” ЕООД    ул. “Костенец” 1 до ТЕЦ Земляне    0888/358155
“М. П. – 2” ЕООД    бул. “Цар Борис ІІІ” № 74-76    
“МАЛ КАРС” ООД    бул “Неделчо Бончев” – ул”Пор. Хр. Топракчиев”    0888/037817
“ЕВРОРЕПАР” АД    бул. “Цар Борис ІІІ” № 126    8559023, 8559021
Сит-Ирена Добрева -/ Росен/ *      бул.” Тодор Каблешков” последна спирка 74реис    878889484

Благодаря предварително на отзовалите се! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам , че страницата на ЛевИнс не е ъпдейтвана от 2018 год. но вътре са и ЕураТек .. та вземаш възлагателно писмо (ако имаш право на официален сервиз) , след което или си избираш някой от подизпълнителите или караш колата в ЕураТек и се кръстиш да не отиде в ТДК , инак и Ветек и Горов са ОК.

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.