Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Настройки в медия системата


Habits

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам въпрос относно настройките на медия системата.

Няколко пъти настройвам екранчето на медията да се изключва след 10 секунди.

След всяко изключване на колата, настройката изчезва и всеки път трябва да ги цъкам наново.

Същото е и с мелодията на звънене, когато връзвам телефона с блутут.

Имате ли идея как се запаметяват тези неща и изобщо възможно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , дай повече инфо - каква е музиката (Болеро или Суинг) ... аз лично не съм си играл с такива дребни настройки , но доколкото разбрах ако искаш да си прикачиш някаква МР3 -ка да ти звъни - трябва да я има на СД картата , инак при мен на Суинг съм сменил мелодията по подразбиране с друга от списъка (ако не се лъжа даже на двете карти звъни рзлично) и до сега не е имало проблем. Ще пробвам да го накарам да звъни с МП3 -ка и ще пиша как става и дали остава като настройка за повече време .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медията е Болеро, тази с по-малкото екстри и по-малкия дисплей. За звъненето, има списък с вградени мелодиики. От тях избирам. Но каквото и да избера на другия ден си звъни със началната.

Същото е и с другата настройка за изключване на екранчето. Паля колата, цъкам го да гасне 10 секунди след последното цъкване по него. Сработва си, но при следващия път, когато запаля колата настройката не е запаметена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Медията е Болеро, тази с по-малкото екстри и по-малкия дисплей. За звъненето, има списък с вградени мелодиики. От тях избирам. Но каквото и да избера на другия ден си звъни със началната.

Същото е и с другата настройка за изключване на екранчето. Паля колата, цъкам го да гасне 10 секунди след последното цъкване по него. Сработва си, но при следващия път, когато запаля колата настройката не е запаметена.

 

Не си с Болера, а си със Суинг, според мен отиди в ЕТ да ти ъпдейтна софтуера на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с изключването на дисплея е също и при мен (при всяко гасене чавката изчезва) , инак звъни както съм задал.

Аз си го обяснявам като функция ако пътуваш нощем и ти пречи светлината т.е. вероятно си работи правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз пробвах, не помни настройката за дисплея след гасене на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.