Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предни амортисьори


komitoff

Recommended Posts

Здравейте,

Колата е Шкода Октавия 2 ФЛ
Мога ли да сменя само предните амортисьори, и трябва ли да са на същия производител като задните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може няма проблеми, трябва само да са точния модел за автомобила. Марката си е въпрос на предпочитание и възможности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много внимавай с Monro пълно е с ментета да не кажа че 90%

и колкото по евтини толкова по зле 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.... И аз това чувам, не само за Монро, а изобщо.
Май остават 2 варианта:
1 . Доверявам се на Еуратек или Трансексперт
2. От Ebay.de

http://www.ebay.de/itm/2x-SACHS-313-053-STOsDAMPFER-VORNE-AUDI-A3-SKODA-OCTAVIA-VW-GOLF-V-TOURAN-JETTA-/191880163743?hash=item2cacf2f19f:g:X3EAAOSw6btXRC1G
 
Ако някой даде съвет ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ когато питах онфпрмативно за цена на амортесьори, бях много изненадан от цената , която ми казаха, понеже очаквах много повече пари.

От оргиналното по-хубаво няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ когато питах онфпрмативно за цена на амортесьори, бях много изненадан от цената , която ми казаха, понеже очаквах много повече пари.

От оргиналното по-хубаво няма

 

Аз също бих заложил на ЕТ в този случай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не всички търговци дават гаранция на опредеени марки 

няма как на нисък клас и евтини да дадеш каквато и да е гаранция 

пробвай в Евро 07 да ти дадат за някоя марка която само те внасят, и ще получиш отговор с надсмешка 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 От Тех-ко миналата седмица ми дадоха 2г гаранция за сравнително евтини амортисьори. В Евро 07 като им е смешно да се смеят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало и от немския ebay (немските магазини) да са оригинални.
Чудя се дали да рискувам.
SACHS заедно с доставката са 200 лева.

Artikelbeschreibung:

Stoßdämpfer

Lieferumfang:
2x ORIGINAL SACHS Stoßdämpfer vorne 

Technische Daten:
Einbauseite: Vorderachse, links und rechts
Federbein
Zweirohr
Gasdruck
Gehäusedurchmesser: 55 mm
Kenngröße: SFE36/25X156A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега предлагам ти да " заложиш" на Трансексперт .Ще кажеш финансовите си параметри на г-н Младенов и той ще ти препоръча подходящи за колата амортисьори .

Поздрави !

Редактирано от ohboli19
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега предлагам ти да " заложиш" на Трансексперт .Ще кажеш финансовите си параметри на г-н Младенов и той ще ти препоръча подходящи за колата амортисьори .

Поздрави !

 

Аз само там съм ходил с Шкодата.

Пак така ще направя.

Интересно ми беше знае ли някой дали от немския ebay частите са истински. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли си помисли, че някой може да ти каже дали частите продавани в някакъв сайт са истински. Прекалено голямо внимание отделяте на нещо дето се купува за 5 минути.Отиваш в магазин където имаш отстъпка взимаш амортисьорите и заминаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че амортесьорите са важна маст от стабилността на колата и е добре да бъдат висок клас. А й когато даваш пари за части, след това за монтаж е добре да не ти се налага след 2 год отново да се набутваш за същото. Времето което ще загубиш отново за разправията може да е по-скъпо ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте вчера такмо питах приятел в ЕТ за предните Амортисиори - оригиналните ми каза 225лв на бр. и вече вече нещо от рода на 105-115лв с минимални разлики сега кои на какво би залойил е друго :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.