Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Добър сервиз за помпа - дюза двигатели?


Цецо75

Recommended Posts

Кажете читав сервиз за помпа дюза двигатели в София. Мотора се тресе на празен ход и загрял. В движение е пушка. На VAG-COM дюзите са в норма, ама нещо не е наред с колата.

Ама да са някакви хора дето наистина знаят как да диагностицират проблеми точно за тия мотори, не някакви баячки и гадатели, че ми дойде до гуша от "сменяй докато улучиш".

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението за Д-Брос не е лошо и определено много разбират от ВАГ, но личният ми опит показва, че ценообразуването при тях е като игра на руска рулетка.

Когато ми обявиха цена от 320лв за труд (частите аз си ги набавям) за смяна на предни дискове и накладки + един маншон, ме изгубиха като клиент.

 

Това не означава, че няма да свършат работа или че сервиза им не става. Напротив в Ауди форума не спират да ги хвалят. Бих се върнал при тях за супер специфичен проблем, който в други 5 сервиза не са успели да оправят. За рутинни задачи не бих ги потърсил.

Мнението ми е лично и не желая да обременявам никого с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато ми обявиха цена от 320лв за труд (частите аз си ги набавям) за смяна на предни дискове и накладки + един маншон, ме изгубиха като клиент.

 

Брей,тия познават ли парите изобщо...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са, меко казано "финансово невъзпитани" !!!

За толкова пари, в някои сервизи, ремонтират двигател !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специфични мотори са тея бомба дюзи, трябва ти сериозен майстор, много малко хора ги "чуват" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно избягвам да коментирам цени, защото всеки има право сам да оценява труда си, но в случая сумата беше впечатляваща. Реално работата беше свършена за под 1/3 от 320лв в друг сервиз.

Даването на толкова абсурдна цена за труд е индиректен начин да кажеш на някого, че не ти се занимава с неговият автомобил или проблем.

 

Следя темата с интерес защото и моята кола също е помпа - дюза и няма да е зле да знам къде ги "чуват" тези котори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дару моторс в Модерно предградие. Ок са, но леко ми се виждат скъпички. Защо не се попита в Трансексперт? Там не вярвам да не решат проблема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.