Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам втора употреба реле регулатор за динамо Valeo.


strazhara

Recommended Posts

Здравейте.

Купувам втора употреба тъй като ме съмнява, че проблема може да идва от някъде другаде.

На алтернатора пише 120А  14V  VL2    Valeo SG12B015

                                                 VW AG 038 903 023 S    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако позволиш един съвет - направо вземи втора употреба БОШ алтернатор. Тези Валеота освен, че не са надеждни са и с доста скъпи резервни части спрямо БОШ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт опита ми с алтернатори Валео, а и от това че имам същия но 90А във фелицията, мога да ти препоръчам да го свалиш и да му смениш колектора. Струва 10лв, износва се много бързо, защото медния пръстен е много тънък и се сменя ужасно трудно. Tук човека е обяснил перфектно как се прави, но е много отвратителна задача.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.