Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов евтин умнофон


Recommended Posts

В момента и аз съм с обикновена Нокия (без фенерче). Батерията държи между 5 и 8 дена (не говоря много).

Затова и не виждам смисъл да се набутвам за топ модел умен телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 203
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Izolini

    21

  • winrg

    19

  • shaft

    12

  • The Best Forman

    11

Като се строши дисплея и няма сервиЗ, 20 кинта от "Алито", взимаш 2 и си ти :D С единия се учиш, другия за постоянно. И без това всичко е Мъде ин Чайна, поне да си е оригинално, а не да дадеш едни 50% отгоре за едното име, голяма работа, че имат сервизи. В повечето случаи са абсолютни смешници и само ти късат нервите. Едно Xoaomi и ти остават пари за още едно :D

Тези дето са 20 кинта в Алито са като Али'то, по точно като Али с очи на китаец.

Купувал съм от Алиекспрес дисплей и тъчскийн за самсунг. Тези дето са за 20 са с "уникално безобразна" тъч чуствителност.

А пък екраните с време пожълтяват и харчат по вече енергия от оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дето са 20 кинта в Алито са като Али'то, по точно като Али с очи на китаец.

Купувал съм от Алиекспрес дисплей и тъчскийн за самсунг. Тези дето са за 20 са с "уникално безобразна" тъч чуствителност.

А пък екраните с време пожълтяват и харчат по вече енергия от оригиналните.

А, ако случайно си изтървеш "хилядолевния" айфонь, а? Или те са нечупливи? Или в сервиза им ти го сменят, дисплея,for free?

Гравитацията и потенциалната енергия са общовалидни, без значение от цената на падащият обект :D Виж, икономическите закони ни подлежат на корекции. Иначе, в алито има и читави неща, съответстващи на цената си. 20-кинта беше просто израз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами научете се, че за да не плачкате за дисплей, “гъзарията“ малко ще трябва да я покриете с едно протекторче. Чупил съм три протектора от по 10лв за три години, а силиконовият гръб беше 5 лева и е на три години и половина. В момента ми е счупен протектора, хвърлих дънките на леглото, където беше и телефонът, и токата на колана го изпердаши с все сила. Люспа липсва от протектора, но ми запази телефона/дисплея.

 

Нагледал съм се на много счупени по всякакъв начин, но със стъклен протектор и силиконов гръб, дори от два метра да падне по стъкло, нищо му няма - също така и ръбовете не се подбиват стабилно. Моят е падал от тавана на джипа на земята в гаража.

 

Но, при гъзарията трябва да се плаща попската, да. Така е...

 

Това по повод кой колко е скъп и как се чупи.

 

Относно марките - всички части за всички марки до съвсем скоро се правеха от Самсунг - дори за iPhone. ;)

Аз лично евтин самсунг не бих взел. Парите са високи и човек получава изделие с почти качеството на боклук.

 

Има един сайт, където сто пъти го пиша:

Antelife.com, но те са го сменили вече на:

https://www.coolicool.com

 

От тук сме пазарували много хора и са сменяли умрели бройки, главно заради проблемно “насилствено“ флашване на софтуера. Всички стокови бройки, които не сме им пипнали софтуера /само сме ги руутвали/ - работят идеално. Ако се пазарува от EU WAREHOUSE /EU склад/ - идват за четири дни с куриер и без мито.

 

Всичко е до късмет. Аз лично друго освен Samsung Galaxy Note серията с писалката не мога да ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........

Има един сайт, където сто пъти го пиша:

Antelife.com, но те са го сменили вече на:

https://www.coolicool.com

 

От тук сме пазарували много хора и са сменяли умрели бройки, главно заради проблемно “насилствено“ флашване на софтуера. Всички стокови бройки, които не сме им пипнали софтуера /само сме ги руутвали/ - работят идеално. Ако се пазарува от EU WAREHOUSE /EU склад/ - идват за четири дни с куриер и без мито.

 

Всичко е до късмет. Аз лично друго освен Samsung Galaxy Note серията с писалката не мога да ползвам.

От тук взехме последния телефон на жената -Zuk Z2- това е личният ми фаворит в категория качество-цена. Даже отговаря на критериите на колегата. Сайта има шипинг - преди беше 25$, ама сега гледам, че са го намалили на 15$. Иначе идват бързо и без мито! Редактирано от 4е4о
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джуджииии, точно пък гнусмаС да са произвеждали части за Въйфон, след няколко дългогодишни и многомилионни /по-точно 1/2 милиардни/ дела между двете компании?!?

Едва ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джуджииии, точно пък гнусмаС да са произвеждали части за Въйфон, след няколко дългогодишни и многомилионни /по-точно 1/2 милиардни/ дела между двете компании?!?

Едва ли...

Жунжи, така де... Затова бяха делата. Защото им правеха части и ползваха същите матрици и за техните и-гнусмаС и затова първият галакси таблет беше забранен в Джърмания, защото матрицата си беше същата като на ай-Падналия... Затова бяха съдилищата, но реално произвеждат още, защото едни от най-хубавите части са на гнусмаС. За пример паметите - ssd, ram и т.н.са им доста добри, но хората се опитват навсякъде да се нАврат и затова малко смърди работата.

 

Е го дей хепито:

https://www.forbes.com/sites/johnkang/2016/12/16/samsung-will-be-apples-top-supplier-for-iphones-again-in-2017/

 

Всичко е една свинщина. Който не харесва гнусмаС, плаща доста по-скъп продукт, но относително пак “техен“.

 

Не си спомням точно коя марка беше лаптоп, но като го отворихме и вътре беше с дисплей на гнусмаС, я нямаше нищо общо, дори на пазара им бяха конкуренция, но не помня кой “производител“ (“сглобител“) беше.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, парите дето ги загубихме в съда, ще си ги избием от частите дето ви произвеждаме!

Свински черва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анджък... А другите си викат “излезе ни без пари“...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, че те до скоро процесорите на Епъл се правеха от Самсунг. Корейското е грамаден конгломерат от компании, правят какво ли не, те сигурно вътре една с друга се съдят :)

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук взехме последния телефон на жената -Zuk Z2- това е личният ми фаворит в категория качество-цена. Даже отговаря на критериите на колегата. Сайта има шипинг - преди беше 25$, ама сега гледам, че са го намалили на 15$. Иначе идват бързо и без мито!

На сайта пише, че дават 1 година гаранция. Има ли сервиз в БГ или трябва да се праща някъде по света ако се наложи гаранционен ремонт?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сайта пише, че дават 1 година гаранция. Има ли сервиз в БГ или трябва да се праща някъде по света ако се наложи гаранционен ремонт?

.......нямат сервиз тук. Трябва да се върне обратно за ремонт или подмяна.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията и коментарите. В крайна сметка взех Xiaomi Redmi 4 Prime.

За момента открих само 1 проблем (може би). Бутоните под екрана трябва ли да светят и как се активират? В момента не светят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен това ме подразни в началото на Redmi 3-то, ама какво да се прави. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на моя не мога да схвана кога светят, но си работят. Имам чувството, че че ползва светосензора, защото на тъмно светят. Освен имат една опция за "заключване", при която първото докосване до бутона го отключва, а второто изпълнява действието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи в тъмното видях, че не светят, а яркостта на екрана се регулира автоматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Явно са спестили 3 диода. Няма настройка за подсветка при мен.

Намерих и други хора по света да се оплакват от същото и решение няма.

Редактирано от winrg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите определено светят. И сега установих, че не е свързано с тъмнината, а просто когато е много слънчево не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте отново,

 

Да повдигна малко темата. Търси се дамски телефон като бюджетът е 200$.

Аз съм доволен от Xiaomi-то за сега. Имаше малко проблеми след един ъпдейт, ама взе, че се самооправи.

Като размер се търси 5" или 5.5". Може и от чужд сайт без гаранция.

 

Благодаря предварително за предложенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел си взе Xiaomi редми ноте 4Х, но 3гб версия, че е със снапдрагон процесор и е по-добър от 4гб на медиатек(по-спомен). 360лв с 2год гаранция от Слотбг. Определено си заслужава парите тела. Имаха налични цветове - бял, черен и розов в магазина. От изток да го викнеш, ще дойде 50-70лв по-малко, но имат проблеми с ЕУрома и трудно се записват Гугъл апликациите, без гаранция и може да те изчаткат през митница. Тогавата излиза по-дебело от нов в магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми си взе абсолютно същия от Слот. Много добър телефон и за разлика от моя (купуван от Китай) си ъпдейтва системата на телефона.

Следващия Xiaomi ще си го взема от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за препоръките. Ще препоръчам магазина, пък ще видим какво ще си хареса като модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми си взе абсолютно същия от Слот. Много добър телефон и за разлика от моя (купуван от Китай) си ъпдейтва системата на телефона.

Следващия Xiaomi ще си го взема от там

 

Ице, има една ФБ група за поръчки от Алиекспрес. Често ги следя, конкретно за техника. За Шаомито не ги разбирам хората - тука е 360лв с фактура, демек спокойно можеш да си вземеш едни 60лв от ДДСто. И пак, като на инат, си ги викат от Китай, директно. На половината им идват през митница, нищо че са платили 23щ.д. за трансфер през Англия и DHL до България. На последния точно със същия но 4гб версия му дойде 320лв, за справка тука е 360лв в момента . Но не е имал митница, късмет. Е, писа във групата, псува доволно и все още няма гугъл апликациите и БГ език. За гаранция и дума да не става, ще имаш само, ако си платиш 2 посочно до Китай - което е безмислено, понеже оттам към нас е едно тарифното число, оттук към тях е 2но. Интересно за този модел вече на всякъде 3гб версията е на цената на 4гб... А ако не искаш 32гб РАМ, демек няма да ползваш 2 сим карти, можеш да се задоволиш с 16гб за скромните 310лв и да сложиш СД карта във втория слот. 

 

Като голям фен на Xiaomi, огледах ми6 преди месец, но взех Хуавей... Лейката ме грабна повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.