Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автосервиз Автокомплекс Р.С.-София


sdi71

Recommended Posts

До Нестле София

Автокомплекс РС
бул. „Европа“ 130, 1336 Складово-производствена зона - Модерно предградие, София
088 961 8913
https://maps.app.goo.gl/ZJLH1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден и аз посетих Радо за обслужване и смяна на термостат. Доволен съм.

 

Относно локацията -- ако идвате по бул.Европа от центъра, свийте веднага след Нестле и след 20-30 м. в ляво, ще видите сива, ниска постройка. На вратата има малък надпис с името на сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Силно препоръчвам Радо и Автокомплекс. Вчера имах проблем с климатикът ми, който той експертно реши. Коректна и прецизна работа. Пак ще отида там, въпреки че ми е на 16+ километра от къщи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да кажа и аз за моя климатик... След като преди седмица спря да охлажда и се чу лееееко стържещ звук през “духалките”, веднага се чух с Радо и още същия ден я качи на подемника, за да види какъв е проблема. Откри го още преди да я качи на високо. Изтекъл фреон от една тръбичка, която се беше протъркала от едно водно съединение в близост. Графика му беше пълен до днес. Сутринта оставих колата и към 15:00 ми звънна, за да каже, че всичко е ОК. Отделно го бях помолил едно водно съединение да ми подмени ако има време, че беше прегънато - и то беше подменено! Като взех колата - перфектен климат се усети вътре в днешната 34 градусова жега. Минах през ЕураТек за едни специфични винтчета, че ги беше хванала липсата и се върнах обратно при Радо да ги сложи. И така - отново полярния кръг е факт в колата. Джуджето на задната седалка се вози с кеф отново, че беше жега цяла седмица. Имам ново водно съединение и всички винтчета са си на мястото. Благодарности на Радо - перфектен човек и механик!

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Искам и аз да изкажа голяма благодарност към Радо. Днес си взех от Автокомплекс РС моята новозакупена Skoda Skout (2011 г.), на която трябваше да правя пълна смяна масла, филтри, ремъци, обслужване халдекс + филтър, раздатка, диференциал и скорости, накладки и дискове. Освен че ми обърна нужното внимание на многобройните ми въпроси, Радо свърши работата перфектно и в срок, като отстрани и други проблеми по спирачната система, за които не знаех. Оправи ми и шофьорската врата, която преди затварях почти със засилка - да не кажа шут :)

Радо направи пълна диагностика на колата, даде ми ценни препоръки и съвети и определихме дата за следващия сервиз за амортисьори и тампони.

Още веднъж - Радо, благодаря ти за коректността и добре свършената работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Значи първо да предупредя, В последвалото написано собственопръстово от мен следва да има "Spoiler alert" с некомерсиална и/или предварително организирана и/или съгласувана цел. Днес най-после се престраших и се вслушах в съветите на колегите за въпросния сервиз и разбира се отговорният човек в този сервиз и го посетих. Веднагически, това което мога да заявя директно е: "Останах меко казано впечатлен а дори още нищо не е започнато по сервизната част", чисто и просто напълно разбираемо човека има пълна програма месец на пред. Отношение, професионализъм, принипи и тяхното спазване и т.н. са неща които просто трябва да се вземат по подразбиране при него. Пак казвам не съм видял но съм почти сигурен в твърдението си ИСТИНСКИ МЕХАНИК. Нищо общо с това което съм видял преди това. Просто не съм бил в сервизи преди днес. Това е човека.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Такаааа... Най-после намерих време да стигна и до тук, вече с впечатления относно механо-ремонтните дейности. На кратко казано, не знам какви магий им прави на тез коли, ама мойта след ремонт на ходова част вече не е мойта кола. Не мога да повярвам на возията и представянето, това не е моята кола. Била е подменена с друга същата за половин ден. Как го направи тоя фокус не знам. Чак ме фана яд че не се занимава и с електро а само механика. Този човек ако правеше и тоци, направо ще е за страх. Шкода като чуе името му ще трепери от ужас. ? Направо магьосник. ако можех и палците на краката да си вдигам като на ръцете щях да дам Four thumbs up вместо стандартните Two thumbs up. Това е сервиза който не само препоръчвам а даже задължавам да посетите ако искате да е като хората със сигурност. Евалата батко голем си. Тая кола така не е возила от поне 12 години, не вярвах даже че е и възможно дори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.