Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автосервиз Автокомплекс Р.С.-София


sdi71

Recommended Posts

Благодарение на колегата Zar открих този чудесен сервиз.Днес ходих за обслужване на Халдекса и останах много доволен от работата там.В петък се обадих и говорих с Радо,разбрахме се за понеделник и всичко беше точно.Пристигам и още от вратата ме посреща с усмивка след като разбира че аз съм неговия клиент.Сервиза чист,инструмента подреден....маслото и филтъра(оригинални) чакаха на масата.Пихме по кафе,обясни ми подробно за процедурата която предстоеше ,след което свърши всичко пред очите ми като ми обясняваше цялото действие на системата Халдекс.Евала на такива хора,малко останаха в тая държава- грамотните и мислещите......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека уточним,че аз го знам този сервиз благодарение на "Jordito"и само предадох информацията :) Обаче се радвам че си останал доволен и най-важното,съм успял да ти помогна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте координати и адрес на сервиза. Също така какви ремонти се извършват там и въобще всякаква полезна информация за сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Пишеш автокомплексрс в гугъл и там има страница на сервиза

Редактирано от sdi71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Един положителен отзив и от мен! Минах за смяна на маслото и се запознах с Радо. Докато колата беше на подемника си поговорихме за нещата от живота. Бърза и чиста работа! Благодаря и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

И пак да драсна едно “Благодаря!”. Тези дни яко off road и се случва на колата. Със сигурност и се иска да се е родила Скаут, а не vRS! Та от липсата на път, хвърлените камъни от гумите и кой знае още к’во, ми се разтропа предпазния щит (ламарината) отзад в ляво. Дрънчеше като капак на тенджера като го налагаш с чепака :)

Та, Радо, беше така добър докато си пиех кафе с вафличка да свали всичкото крантия (гума, спирачен апарат и диск) и да спаси положението с чалъм. Нямах време да поръчвам нови щитове, а и те са няколко различни модела. Но вече го знам и ако тропне нещо отново - ще се сменя директно!

Благодарности още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За Автокомплекс РС и Радо мога да дам и аз само добри отзиви. Човекът е точен, удържа си на думата, че ще стане колата в срок и се отзовава при нужда или последвали въпроси. Благодарности и от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Вчера посетих сервиза със Пасат-а за масло и филтри + лагер главина. Оказа се, че лагерите са добре (шума, който чувам вероятно идва от гумите), но имам тампони на носачите за смяна.

Всичко беше свършено бързо и качествено, с консумативи осигурени от сервиза. Доволен съм от Радо и определено ще се видим пак. Благодаря за добрата работа и точното отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вчера посетих сервиза със Пасат-а за масло и филтри + лагер главина. Оказа се, че лагерите са добре (шума, който чувам вероятно идва от гумите), но имам тампони на носачите за смяна.
Всичко беше свършено бързо и качествено, с консумативи осигурени от сервиза. Доволен съм от Радо и определено ще се видим пак. Благодаря за добрата работа и точното отношение.

 

И какво смени само тампоните на носачите, или целите носачи с тампоните?

Аз, като ходих при Ицака в Люсито при преглед на ходовата част ми каза, че са ми тръгнали два тампона на  носача на едното и два на другото колело, мисля че беше горен и долен? Ицо работи с ТРВ, ама нещо не знам що нямам много доверие на тази марка и мисля да заложа на Лемфьордер. Имам приятелка в Германия и много се чудя, дали да не я помоля да ми купи от там и да ми ги изпрати, щото тук всичко е китайско и нямам грам доверие на нашите търговци.И ако не е тайна, колко ти струваше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменихме само тампоните.Два задни на долните носачи(тези дето на Окатвия 2 ги заменят с плътни от Audi S3 или Seat Cupra) и един друг не запомних къде беше. Гледахме ги отдолу на колата къде са.  Радо сложи Лемфьордер. Не знам с коя фирма за части работи. Принципно си нося частите, но този път реших да се доверя на сервиза. Все пак дава гаранция, че ако нещо се разхлопа в рамките на няколко месеца подлежи на рекламация към доставчика.

 

Цените ги има тук: http://www.autocomplexrs.com/ceni-avtoservizni-uslugi.html

Адреса е: гр. София ул. Първа българска армия № 47

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам са цените само за труд - http://www.autocomplexrs.com/servizni-i-avto-remontni-uslugi/remont-na-hodova-chast.html  ?

Колко ти излезна труд+частите?

Нещо много евтино ми се вижда в този сервиз?

Аз живот и здраве, както се казва, като дойде да правя предница имам човек и в Германия, и в Чехия, който ще ми ги купи оригинални части оттам и ще ми ги докара.

Въобще не им вярвам на нашите търговци! Представяш ли си да дам 1 000+лв за предница и след една година да ми се разтропа...направо ще ми прилошее.

Предпочитам да си спестя разочарованието. Затова дойде ли време да правя нещо по колата -  купувам си оригинални части от Германия или Чехия и тук ми ги слагат под мое наблюдение.

Няма да му ги оставя на майстора да ми ги слага и да дойда на другия ден...всичко пред очите ми и аз ще му ги подавам частите, щото манталитета на българина е само да гледа как да те излъже или окраде!

Питах в ЕТ искат ми 430лв за долен носач и 250лв за горен.

Но няма да правя нищо по колата сега, щото нямам проблеми...не ми тропа нищо по предницата.Много стегнато си върви и дано ме изкара дълго време.

Нямам проблеми с колата откакто я взех.Единственото, което направих е да я обслужа с ангренажен комплект на “ИНА“, смених масло Шампион, мисля че беше...много добре работи мотора, всички филтри също, смених спирачна течност, антифриз и датчик за диференциалното налягане Бош за 90лв и тва е.Сега само карам. Ицо от Люси, като я вдигна за преглед на ходовата част видяхме скъсани гумички на тампоните на 4 носача, но не го разбрах дали имаше предвид по-нататък да сменя само гумичките или тампоните+гумичките, щото гумичките на самите тампони са скъсани, но пък не ми тропа предницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще си намериш майстор с това отношение. Аз лично бих те пратил сам да си я ремонтираш. Масло шампион хахахах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата има право да си осигури частите, а майстора да си прецени, колко да вземе за труд за подмяна - нищо странно няма в това.

Когато частите не са осигурени от сервиза, не се поема гаранция и цената за подмяна може да е различна от обявената.

Ина са добра марка за ангренажен комплект. Маслото Шампион не го знам как е.

 

Всеки клиент има право да има специални изисквания, друг въпрос е къде ще му ги приемат.

 

Ползвах сервиза, останах доволен, написах положителен коментар. От тук нататък всеки сам си преценява къде да си прави колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ina не ги ли вкарват за първоначално вграждане в току-що произведен автомобил Шкода? Колкото до маслото по-добре Шампион, но истинско, отколкото Кастрол или Мотул пък фалшиво!

Вие си вярвайте, че ако сте закупили маслата си от тук са истински...по-скоро са истински преработени в завода в Гърция, а вие си ги купувате за чисто нови.

Тук всичко е китайско и турско...затова всяка година се правят предници, щото качеството на частите е такова. Кое е по-здраво носач от алуминий или от лята стомана според вас?

Редактирано от Ванко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванко... Кокошката или яйцето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти, ако си Творец, кое ще създадеш яйцето или кокошката?

Разбира се, че кокошката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне. Яйцето. Киндерсюрприз.

 

Ако намериш носач от лята стомана - покажи снимки... Не съм виждал от много много много години. Обаче от чугуний и аламин с всякакви други примеси съм виждал. :)

 

Колкото до това какво се вгражда в колата първоначално - ако успееш да намериш същото качество афтърмаркет - ти си Творецът!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оспамихме темата на сервиза,. Май трябва да се поразчисти. А дебата за ментета масла и носачи да се пренесе в нова тема - то не че не е дъвкано в 100 други теми, де.

 

P.S. Като гледам каква маса от "кандидат немци" пътуват всеки Август към Турция, се чудя каква ли е вероятността да си накупим "оригинални" масла и други части от Германия , а пък те да са made in Turkey ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още един позитивен отзив и от мен!

Радо е супер читав както като майстор, така и като човек!

Трябваше да ми се смени радиаторче на парно, антифриз, да се профилактира климатроника и да се оправи един дребен проблем с осветлението в жабката. Оставих си автомобила в Четвъртък в 0900 и беше готов в Петък в 1700. Таблото е върнато без абсолютно никакви симптоми на скърцане или следи от монтаж-демонтаж. Всичко е свършено безупречно. Цената която платих за мен е справедлива.

Специални благодарности на колегата Stanley, който ме насочи към този сервиз! Ще съм му клиент и за напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за твоя Субчо. Минавах покрай Радо по друга работа и го видях. Много екстри, много нещо. Радвам се, че си разрешил проблема си,че като видях как беше разкостен лошо ми стана :)

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рязгледа екстрите пръснати по пода на сервиза, а? :D

Гледах видео от момента, в койъо колата беше "на пастет". Добре че е тоз човек, аз ако я видя така директно я бракувам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рязгледа екстрите пръснати по пода на сервиза, а? :D

Гледах видео от момента, в койъо колата беше "на пастет". Добре че е тоз човек, аз ако я видя така директно я бракувам :)

Споко, то и аз като видях ръчната скоростната кутия на Леона разпиляна на съставните си части, си мислех, че като Флинстоун ще кара жената , ама сега включва по-добре от моята. :) Радо е голям ЧОВЕК , наистина.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Много съм доволен от Радо супер точен обръщащ внимание на всички детайли бих го препоръчал. Един дразнещ проблем най-после беше решен ?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

Днес минах през новото помещение на Радо - много е готино! Чисто ново, а от утре и с втори подемник! Полафихме си хубаво докато смени маслото на двигателя и прегледа колата за належащи интервенции. Благодарности за услугата!
Успех на новото място, Радо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.