Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Информационен дисплей на Fabia 1.4 tdi 2007


ifrankyman

Recommended Posts

От скоро имам Fabia 1.4 tdi 59kw 2007 и гледам в книжката на потребителя, че има Информационен дисплей* (посредата между оборотомера и ккилометража), но при мен, като дам на контакт, светват няколко лампички и като запаля, става черно. Пише "За да се отвори менюто трябва да стиснете двуполюсен бутон ⇒ и да го държите стиснат повече от 1 секунда. – С помощ на двуполюсния превключвател можете да избирате отделни опции. Избрана опция се изобрази след като стиснете бутон или освободите бутон (с приблизително закъснение от 4 с).", но при мен не се получава. Дали е възможно да го няма при всички модели? Също не виждам никъде сигнал за отворена врата. 


display.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко поръчвана опция. По описанието при даване на конткт, нямаш. Ако на мястото на часовника излизат други стойности, със сигурност нямаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Исках да знам дали няма повреда, но явно всичко е наред. А защо ли не ми светва никаква лампа, когато отворя някоя врата? Дали е възможно да е изгоряла лампичка на таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото е с диоди. А всичко със звездичка е опция, или ти е ниско нивото или имаш проблем с микроключвтата във вратите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампа за отворена врат светва от ниво Елеганс мисля. Моята е едишън 100 и има отделни лампи за отворени врати и отворен багажник с нарисуван отворен заден капак. Има също и за изгоряла крушка и за ниско ниво на водата в чистачките и още други. А другото което е дадено в книжката е така наречения макси дот дисплей, той е страшна рядкост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.