Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тапицер в София


Recommended Posts

Здравейте колеги :) моля да препоръчате тапицер в София. Проблемът е има закъсване на единия борд на шофьорската седалка.

 

Извинявам се ако не съм нацелил раздела:)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи къде за София, аз сменях тапицерия на таван, двете кожи на скоростен лост и ръчна + шофьорската седалка и съм доволна. Намира се в Слатина, като точен адрес не мога да ти дам - забравих номера на блока  :fiu:

Човека се казва Митко 0885 84 79 98. Но ако ще прави седалката ще трябва да му оставиш колата за 1 ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

Тези са ми комшии, още не съм им ползвал услугите но нонстоп имат работа - Автоинтериор.

Мисля да ги навестя да ме оферират за маншон на скоростите, че моя вече е трагичен

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
На 2.05.2022 г. at 12:33, Izolini написа:

Тези са ми комшии, още не съм им ползвал услугите но нонстоп имат работа - Автоинтериор.

Мисля да ги навестя да ме оферират за маншон на скоростите, че моя вече е трагичен

Здравей, малко да поизтупам темата:) дали си ги пробвал тези момчета? Трябва да ми тапицер за елементарна работа, но не ми се занимава с несериозни хора 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм. @Logrus ги е пробвал, ама като чух цената за един маншон май по-скоро ще се обадя на @JORDITOда го преслушам има ли цели лостове за Октавия 3. Че ми се е подлюпил "хрома" на плочката "DSG"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не точно - до тези не стигнах. Ползвах Слави ауто в Люлин.

Топката+ маншон, дебела естествена кожа, от днес за утре, 100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, piccinini написа:

Здравей, малко да поизтупам темата:) дали си ги пробвал тези момчета? Трябва да ми тапицер за елементарна работа, но не ми се занимава с несериозни хора 

Брат ми преди няколко години кара там една седалка за ремонт на седалищната част, като беше взет плат от друга седалка от морга, защото не се намира такъв плат по магазините. Моето виждане е, че ако не кажа, човек няма да познае, че е правена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм правил там шофьорската седалка на предишната октавия. От донор прехвърлиха тапицерията към моята седалка.

Останах с впечатление, че не им се занимава с дреболии, обаче ми обърнаха внимание - факт!

 

@ghost_rider

Пусни ми снимка на твоя плат и на брат ти от колата, имам един салон от О1, 2007 г. за подаряване и може да ти влезе в употреба, ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, legaltk написа:

Аз съм правил там шофьорската седалка на предишната октавия. От донор прехвърлиха тапицерията към моята седалка.

Останах с впечатление, че не им се занимава с дреболии, обаче ми обърнаха внимание - факт!

 

@ghost_rider

Пусни ми снимка на твоя плат и на брат ти от колата, имам един салон от О1, 2007 г. за подаряване и може да ти влезе в употреба, ако се наложи.

Брат ми я смени неговата тапицерия заедно с колата, ако мога така да се изразя, а на мен още не ми е дошло времето да се подновя. 

Снимката е от неговата, но тя беше абсолютно същата. 

IMG_20201206_160514.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същия десен е, като този при мен. Ако решиш - твой е.

Обикновено се протърква външния борд на шофьорската седалка.

Едната от седалките стана донор за моята кола, но останалите са налични в добро състояние.

Няма разлика между седалките ляво и дясно.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Автоинтериор съм правил само една единична седалка без облегалка. Направиха я добре. Струваше около 200лв с плат от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.