Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На гости "под тепетата" - Пловдив ( 04.02.2017 )


mRt

Recommended Posts

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    7

  • joro-120L

    7

  • mRt

    7

  • diana_kraice

    5

Най-много писали в темата

Работи се по въпроса със свободното време с колегата говорих, има светлина в тунела.

Говорих и с приятели за кола от правилната марка, там светлината мъждука още, ама пак бавно и кротко, пак ще се озова под тепетата и с фелата, 

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички колеги които предложиха транспорт - при мен проблема е здравословен. Не ми пречи да си запаля колата и да дойда, нито хора да возя, но все пак МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички.  :plate_skoda:

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Днес много се зарадвах, когато Жоро ми каза за срещата. Даже реших да си подкарам Шкодичката дотогава, че е със свален стартер в момента, да види и тя малко свеж въздух.

 

Поговорихме си и за място на срещата, където да има паркинг, а и да е приятна и готина обстановката. В града за съжаление подходящите места не са чак толкова много, та седнахме да мислим. Мислихме, мислихме, и единодушно стигнахме да решение, кое точно място ще е подходящо. Става дума за ресторант "Малкия Явор" село Първенец, което е на няма и 10 км от Пловдив, а на идващите от София е даже още по-удобно, от магистралата, околовръстното, и там. Проучили сме как е достъпа в зимния сезон, и за щастие, мястото е почистено и достъпно за стари Шкоди, за Нови шкоди, за бързи Шкоди, за бавни Шкоди, за офроуд Шкоди, за ниски Шкоди, за тунери, за лоурайдери, и за всякакви други автомобили, пък било то и не-Шкоди. Няма да имаме проблем с места и настаняване, общо взето остава само да кажем час на появяване и някаква горе-долу бройка :) Пускам и локация до мястото, някой ако има нужда от насоки - на разположение съм :)

 

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82+%D0%AF%D0%B2%D0%BE%D1%80/@42.0671155,24.6571109,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xe83f3b667c416df4!8m2!3d42.0671155!4d24.6571109

 

П.П. Сегашните зимни условия в Пловдив доста хубаво са разорали и нащърбили иначе така приятния лед на стадиона. Колегите със задноприводни автомобили тип БМВ, Лада. Мерцедес и разни други 4х4 с изключване на предния мост също са спомогнали за комфортно возене по тресачката на стадиона(аз също помагах, ама да си остане тайна :D ). Което обаче не изключва стадиона, като място за мохабет и фотосесии, може да идем там след хапката евентуално :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам в понеделник за винетка. Покупката и беше планувана за след 15.02 ама каузата е по-важна. Ресторантчето е приятно и топло. Заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отивам в понеделник за винетка. Покупката и беше планувана за след 15.02 ама каузата е по-важна. Ресторантчето е приятно и топло. Заслужава си.

  Пътувайки към Храбрено съм минавал покрай него(това е бившият къмпинг нали).Мястото изглежда добре,а и другия уикенд го дават топло. А сега не насилвай бюджета,При мен ще има поне 2 места.Ако искаш да пътуваш с мен ще мина да те взема от Филибето.Ако някой няма с какво да дойде,а иска да присъства да свирка.

Редактирано от turbobiit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............ Става дума за ресторант "Малкия Явор" село Първенец, което е на няма и 10 км от Пловдив, а на идващите от София е даже още по-удобно, от магистралата, околовръстното, и там. Проучили сме как е достъпа в зимния сезон, и за щастие, мястото е почистено и достъпно за стари Шкоди, за Нови шкоди, за бързи Шкоди, за бавни Шкоди, за офроуд Шкоди, за ниски Шкоди, за тунери, за лоурайдери, и за всякакви други автомобили, пък било то и не-Шкоди. Няма да имаме проблем с места и настаняване, общо взето остава само да кажем час на появяване и някаква горе-долу бройка :) Пускам и локация до мястото, някой ако има нужда от насоки - на разположение съм :)

 

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82+%D0%AF%D0%B2%D0%BE%D1%80/@42.0671155,24.6571109,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xe83f3b667c416df4!8m2!3d42.0671155!4d24.6571109

 

....................

 

 

Иво , тъкмо се канех да звънкам тая вечер на Жоро да говорим за място , но за моя много приятна изненада вие сте го измислили вече ! 

Много благодаря за което !  :hi:

Точно това място ми се въртеше като идея и на мен , така че ... Решено е !  :banger_2:

Ще уточним съвсем скоро час и бройка за резервация , както и дали ще се ходи до стадиона :)

Радвам се че ще има поне една задномоторка , все пак ще сме в Пловдив ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е да не се ходи изобщо до стадиона. Коментирахме го това с Иво и не знам изобщо защо го спомена в поста си.

Същото, което ще стане на стадиона можем да го направим и на паркинга пред заведението. Но с тази разлика, че на който му стане студено може да влезе на топло. Освен това се губи време и мотане из града. А и за пътуващите от София ще бъде много по-удобно. Отбивате се на първия разклон от магистралата за Пловдив, околовръстното докато стигнете първи светофар, от там на дясно, следва Първенец и мястото на срещата. Някакви 20тина км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че ще пропусна такава хубава среща! Но принципно, съм съгласен с Жоро, стадиона е излишен!

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм 100% на линия. Благодаря на пловдивската група за избора на място и на Жорката за лесното упътване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, обяснявам все едно няма навигации. Като едно време. Просто да кажа, че маршрута е супер опростен.

Който минава през града да знае, че Коматевско шосе е в ремонт и е затворено.

Боре, жалко че няма да присъстваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упссс, маркирал съм грешен текст, нали съм индианец... Аман от нови технологии!

Ще идвам Жоре, къде без мен :)

Даже ще съм пътник/куфар, така че -изстудявайте ракийката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво , тъкмо се канех да звънкам тая вечер на Жоро да говорим за място , но за моя много приятна изненада вие сте го измислили вече ! 

Много благодаря за което !  :hi:

 

Съвсем целенасочено е. Съобразено с утрешната ви среща. Да имате някаква яснота ;)

 

 

Радвам се че ще има поне една задномоторка , все пак ще сме в Пловдив ! 

 

Ще има и още една......

Като завиете на светофара от околовръстното посока Първенец, след 2км., след първия ви десен завой, в ляво ще видите една 120ка качена на фундамент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро даде много добро описание, минава се Първенец и малко след това е отбивката вдясно. Само искам да допълня, като се свие към отбивката, пътя слиза надолу и малко след това се свива пак вдясно, за да стигнем до ресторанта.

 

хаха, да, 120-ката с изгорели мигачи и широка стъпка :D

Редактирано от __smirnoff__
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С любезното съдействие и организация на  домакините ни , уточнихме следното :

 

Мястото на срещата е : Ресторант "Малкият Явор" в с. Първенец , на по-малко от 10 км от Пловдив.

 

Час за "старт на купона" : 13:00ч

 

Ходенето до стадион "Пловдив" отпада ! Подкрепям написаното от Жоро по-горе.  

 

С оглед часа за сборен пункт в Пловдив (с. Първенец) (13:00ч) предлагам , тръгването от София да е около 11:00ч. Ще пиша допълнително за това.

 

Пускам отново линк-а и упътването  за местоположението на ресторанта 

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82+%D0%AF%D0%B2%D0%BE%D1%80/@42.0671155,24.6571109,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xe83f3b667c416df4!8m2!3d42.0671155!4d24.6571109

 

... А и за пътуващите от София ще бъде много по-удобно. Отбивате се на първия разклон от магистралата за Пловдив, околовръстното докато стигнете първи светофар, от там на дясно, следва Първенец и мястото на срещата. Някакви 20тина км.

 

Жоро даде много добро описание, минава се Първенец и малко след това е отбивката вдясно. Само искам да допълня, като се свие към отбивката, пътя слиза надолу и малко след това се свива пак вдясно, за да стигнем до ресторанта.
 

 

 

В първото ми мнение на темата ще бъдат направени корекции за нещата.

 

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ресторанта е добро местенце с хубава кухня. Често съм отсядал там.

Подкрепям предложението за място.

 

Ще се постарая да присъствам на срещата, но ще мога да потвърдя към края на седмицата.

 

Ако някой от Пловдив или близо около Пловдив не знае мястото или няма да има кола, нека ми пише. Така или иначе за сега съм сам - може да кара след мен или да се вози с мен :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходенето до стадион "Пловдив" отпада ! Подкрепям написаното от Жоро по-горе.....

 

Да, стадион "Пловдив" съществуваше, като вариант за сборно място, ако бяхме избрали заведение в града.

 

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувам място и час за тръгване от София .... Паркинга на Метро на Цариградско шосе - 11:00ч

 

Мястото на срещата е : Ресторант "Малкият Явор" в с. Първенец , на по-малко от 10 км от Пловдив.

 

Час за "старт на купона" : 13:00ч

 

Ходенето до стадион "Пловдив" отпада ! Подкрепям написаното от Жоро по-горе.  

 

С оглед часа за сборен пункт в Пловдив (с. Първенец) (13:00ч) предлагам , тръгването от София да е около 11:00ч. 

Сборен пунк за тръгващите от София - Паркинга на Метро на Цариградско шосе (с/у ИЕЦ) ! 11:00ч

 

 

Пускам отново линк-а и упътването  за местоположението на ресторанта 

https://www.google.bg/maps/place/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82+%D0%AF%D0%B2%D0%BE%D1%80/@42.0671155,24.6571109,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xe83f3b667c416df4!8m2!3d42.0671155!4d24.6571109

 

... А и за пътуващите от София ще бъде много по-удобно. Отбивате се на първия разклон от магистралата за Пловдив, околовръстното докато стигнете първи светофар, от там на дясно, следва Първенец и мястото на срещата. Някакви 20тина км.

 

Жоро даде много добро описание, минава се Първенец и малко след това е отбивката вдясно. Само искам да допълня, като се свие към отбивката, пътя слиза надолу и малко след това се свива пак вдясно, за да стигнем до ресторанта.
 

 

 

В първото ми мнение на темата ще бъдат направени корекции за нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паркинга на метро не е ли платен вече? 

 

час и половина или два са безплатни, не си спомням точно колко бяха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"МЕТРО София 1

Уважаеми клиенти,

 

От 1. декември 2015г. ще бъде въведен контрол на достъпа до паркинга на магазин МЕТРО София 1.

Безплатният престой ще бъде ограничен в рамките на 2 часа и 30 минути.

За всеки следващ час цената ще бъде 3лв.

 

Благодарим за разбирането!"

 

Все си мисля, че за 2 часа ще се нагласим и да тръгнем. И защо подлагате на съмнение нашите организационни способности?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

колегите от Пловдив дали ще се събирате предварително или направо там ?

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Все си мисля, че за 2 часа ще се нагласим и да тръгнем......

 

Вие се събирайте и три часа, аз в 13.00 часа, пускам първа поръчка на сервитьора.  :plate_party:  :cheers:  :smoking_1:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си имам потвърждение за съботен детегледач  :fiu: 

 

В тази връзка, +2 :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.