Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На гости "под тепетата" - Пловдив ( 04.02.2017 )


mRt

Recommended Posts

Колеги , 

 

Тъй като се позатъжихме за пловдивската Шкода гилдия , решихме да направим една зимна разходка "под тепетата".

Да се поразходим , да се видим , да се повеселим и всякакви такива хубави и приятни неща ... 

 

След кратка консултация стигнахме до следното :

 

Дата - 04.02.2017 (Събота). 

Продължителност - Един ден.

Място на срещата : Ресторант "Малкият Явор" в с. Първенец (на 10км от Пловдив) ЛИНК

Час за начало на "тържествен" обяд : 13:00ч

 

Идеята е :  Тръгване от София около 11:00 ч , за да може около обяд да сме в Пловдив . Евентуално да направим една сбирка на стадион Пловдив (по традиция) и след това да се съберем в някое приятно заведение/кръчма за "тържествен" обяд  и сладки приказки. След това обратно - кой от къде е  :fiu: 

 

Сборен пунк за тръгващите от София - Паркинга на Метро на Цариградско шосе (с/у ИЕЦ) - 11:00 ч

Ходенето до стадион "Пловдив" - ОТДАПА !

 

Смятам , че любезните ни домакини ще се справят с намирането на подходящо място  :hi: 

Преди няколко години имаше едно "превземане" на Пловдив и смятам , че е време да повторим .

Програмата като цяло е свободна , кой , когато и както може.

Пускам темата по-рано , за да има време всеки да си "организира" ангажиментите.

Всеки който има желание и възможност , може да пише тук в темата ...

 

Допълнително в темата ще пиша за избор на място и евентуално за общо пътуване от София , както и за други промени .

 

Разбира се , всеки е добре дошъл - "Колкото повече , толкова повече"  :flag_skoda: 

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    7

  • joro-120L

    7

  • mRt

    7

  • diana_kraice

    5

Най-много писали в темата

Бомбастична идея :) Жалко, че уикендите работя и просто няма как :( а така обичам да карам и с удоволствие бих бил един от возещите :) Но ще се радвам на ново подобно тържество на търкалящите се емоции :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, Марто! Няма само от събор на събор да се виждаме. Една среща "за сплотяване на колектива", както се казва ;)

Ще се обадя на нашите хора със старите бангии, /щото те не влизат много във форума/ да им кажа новината и да направим организацията.

Който си чете тук от пловдивчани, ще разбере от темата. Всички са поканени. Не само от Пловдив, а и около Пловдив.

Ще се наложи да резервираме някоя кръчма. Добре е да се знае бройката на участниците. Надявам се до средата на другата седмица.

 

поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея г-н Николов, браво!

Надявам се да успея да си открадна няколкото часа, нужни за прекрасната разходка, която се очертава :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто,  :doubleup: Отсега почвам да подготвям половинката за пловдивската разходка  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия, предполагам че и stancho ще се включи. Някъде около стадиона ли искате да е масата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,... Някъде около стадиона ли искате да е масата?

Ще уточним допълнително , хубаво ще е да има къде са спрем колите и т.н... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве, ако съм си тука, и аз ще се "включа"! GJ mRt ;)

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Марти, идеята е супер. За мен много снимки да има, аз пак само ще гледам за съжаление. Не съм за дълго шофиране все още, иначе ме сърбят ръчичките да карам вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и тази ще пропусна, ама скоро ще съм с вървежен и присъствам плътно ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не изкочи нещо не предвидено и аз се включвам с двама души от Асеновградската секта.И софианци да носете стикери за външно залепяне  300/60 мм 2 бр и 4 лайсни за номерата да накичим колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не гарантирам присъствие, но ако мога, с удоволствие ще се разходя до Пловдив майна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи ми прекрасно, ако не съм на работа ще дойда, а ако съм ще опитам да се освободя. Само, че аз не мога да карам с повече от 70-80, трепери ми волана, трябва някой да се уговорим да ме чака на входа на Пловдив, за да не дразним колоната. Или трябва да дойда с Меган 2, 1.6... както решите... :fiu:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да видя повече любители на марката. И ако не е проблем носете клубни стикери (за вътрешен монтаж - от малките).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Марти, идеята е супер. За мен много снимки да има, аз пак само ще гледам за съжаление. Не съм за дълго шофиране все още, иначе ме сърбят ръчичките да карам вече.

Ако съм свободен, мога да те взема. Знам че колко и да те навивам , кола няма да ми дадеш. Само няма да мрънкаш, че ти е тясно в фелата, че са 4 часа път :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм свободен, мога да те взема. Знам че колко и да те навивам , кола няма да ми дадеш. Само няма да мрънкаш, че ти е тясно в фелата, че са 4 часа път :P

Аз не съм и за возене, а 4 часа...... ще си запаля колата и сама ще си дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.