Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kaкво играете в момента ?


maxrpm

Recommended Posts

Здравейте, момчета. Чудех се какви игри играем всички в свободното си време... Аз засега чакам читав релийз на DOOM4 , междувременно си запълвам времето с Fallout 4, но като цяло не е моя шуутър. В почивните дни мисля да прегледам GTA5, да видя,за какво иде реч, нo се съмнявам да ми грабне вниманието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GTA V е много добра, но прегледай из нета как се правят пари от борсата ако смяташ да я изиграеш цялата. На тел цъкам CSR2, но ме баннаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, много яка тема, браво ;)

GTA V е много добра, но прегледай из нета как се правят пари от борсата ако смяташ да я изиграеш цялата. На тел цъкам CSR2, но ме баннаха :)

И аз я играя CSR2 Единицата на времето я превъртях, за тази нещо не ми остава много време. Защо те изгониха?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aion-a още ли е pay-for-win?

Пооправиха го - вече не е изцяло pay to play, ама напоследък се счупват от ъпдейти и евенти и става все по тежък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, много яка тема, браво ;)

И аз я играя CSR2 Единицата на времето я превъртях, за тази нещо не ми остава много време. Защо те изгониха?

Защото стигнах до 4-то ниво и там вече трябваше цял ден да играя, за да купя един ъпгрейд (Stage 4-5), та реших да си изфабрикувам малко пари, злато и ключове :) По-интересна е от единицата, защото има доста допълнителни състезания, както предполагам си видял, а и тези допълнителни "фюжън" части правят колите още по-бързи. Ако искаш да цъкаш онлайн състезания не прави като мен, защото ще те изгонят почти 100%. Ти докъде си стигнал и с каква кола цъкаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се зарибих по Word of tanks. И сега ми изяжда всичкото свободно време.

Хахах познато - до преди 2-3 месеца и аз го джитках.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ми говориш, всички колеги цъкат WOT аз от там чух за Т34 :D Аз си търся някакво шуутърче, подобно на DOOM, ходиш и пуцаш наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Real Racing 3 на телефона

 

и аз я цъкам, много е приятна. иначе на плейстейшъните играя почти всичко от Тропико 5, през Bishock та до Batman и Dirt Rally. тази седмица ще ми пристигне волана на Logitech G29 и ще се сцепя от състезателни игри, Driveclub, Project Cars, Dirt, Gran Turismo, NFS Shift, Grid и тн.

 

ето го прогреса ми на ПС3/4/Вита.

http://psnprofiles.com/bgThunderbolt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Преди седмица свърших Rise of the Tomb Raider и бях приятно изненадан от играта ;). Иначе на тилифоня играя Need for Speed : No limits - за мен лично е доста добре направена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти докъде си стигнал и с каква кола цъкаш?

До никъде. От скоро я подхванах. Минах първия бос само. Нямам много време за нея. Това, което ми допадна в двойката е графиката, повечето видове състезания, повечето възможен тунинг и настройки на колите. За сега, това, което не ми хареса е, че без да дадеш пари не можеш да биеш боса и да му вземеш колата. До колкото си спомням, на единицата тунинговаш на 100%, правиш перфектен старт и смяна на скоростите, което ти гарантира 1-2 брони преднина на финала. Една скорост да объркаш, гориш. Но поне имаш възможност.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Преди седмица свърших Rise of the Tomb Raider и бях приятно изненадан от играта ;). Иначе на тилифоня играя Need for Speed : No limits - за мен лично е доста добре направена.

И аз я цъкам. Колега на кой левъл си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До никъде. От скоро я подхванах. Минах първия бос само. Нямам много време за нея. Това, което ми допадна в двойката е графиката, повечето видове състезания, повечето възможен тунинг и настройки на колите. За сега, това, което не ми хареса е, че без да дадеш пари не можеш да биеш боса и да му вземеш колата. До колкото си спомням, на единицата тунинговаш на 100%, правиш перфектен старт и смяна на скоростите, което ти гарантира 1-2 брони преднина на финала. Една скорост да объркаш, гориш. Но поне имаш възможност.

Аз успях да го бия без това супер нитро, което ти го предлагат. Имах обаче сложени някои от тези фюжън части, които ми се бяха паднали до този момент. От четвърто ниво натам ъпгрейдите стават много скъпи. Един съвет - не бързай да си купуваш коли за горното ниво, а чакай да ти се падне някоя от подаръците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я цъкам. Колега на кой левъл си?

Ако питаш за Need for Speed съм 58ми, но не знам дали това има някакво значение. Най-бързата ми кола има 715PR ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за Need for Speed съм 58ми, но не знам дали това има някакво значение. Най-бързата ми кола има 715PR ;)

И аз съм на 58-ми но моят най-бърза е на 635PR, направих грешка и ъпгрейдвам много коли наведнъж и нещо не върви.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязъл е нов релииз на Doom Doom-CPY. В момента изхвърлям харда на DVD та. Някой знае ли дали този релииз работи? Прави ли проблем Steam - a ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hitachi 360gb sata II , ама пак ми "чупи" без да вади съобщение. Скоро ще преинсталирам и ще започна отначало инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.