Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Correct Insurance - Вашият Застрахователен брокер


Correct Insurance

Recommended Posts

Здравейте драги потребители,

 

Ние сме готови да отговорим на всички ваши въпроси и да разрешим всичките ви проблеми свързани със застраховането.

 

Застрахователен брокер ''Correct Insurance'' предлага всички видове застраховки за вашият автомобил,имущество,злополуки, здравни застраховки, помощ при пътуване, професионална отговорност, отговорност на превозвача (ЧМР) и други.

 

Нашият опит в широк спектър от бизнес сегменти, подкрепен от ангажимента ни да предоставяме на клиентите качествено обслужване и съдействие при завеждане на щети пред застрахователни дружества, са само някои от нещата, които ни открояват от останалите участници на пазара.Ще добавим още:

 

- Осигурява на своите клиенти компетентна помощ при настъпване на щета с цел получаване на справедливо застрахователно обезщетение;

- Проучване на застрахователния пазар за най-изгодни условия за определен вид застрахователен продукт;

- Информация за предлаганите към момента на пазара промоционални тарифи и условия;

- Препоръки за избор на условия на застраховката и застраховател;

- Сключване на застрахователна полица;

- Съдействие при завеждане на щети по време на действие на полицата с наш агент; 

 

Ролята на застрахователния брокер:

 

- Застрахователния брокер е правен субект, който представлява клиента в отношенията му със застрахователните компании и всички други дейности, свързани със застраховането;

- Защитавайки интересите на своя клиент, а не тези на застрахователя, брокерът изпълнява ролята на застрахователен адвокат на клиента;

- Брокерът още контролира процеса на ликвидация на щетите, осъществява административна помощ, препоръчва и договаря икономически изгодни застрахователни покрития и условия, управлява рисковете, съпътстващи бизнеса на клиента чрез индивидуално структурирани застрахователни програми;

 

В отделна тема в раздела ще предоставим на Вашето внимание, нашите промоционални цени и оферти, както и тези с допълнителни отстъпки за членовете на Шкода Клуб България.

 

При застрахователно събитие е желателно да се свържете първо с нас, за да може да подходим адекватно към съответната застрахователна компания и да избегнем по този начин по нататъшни усложнения.

 

С нас може да се свържете всеки ден от 09.00 - 21.00ч. на тел.0876215061

При нужда от съдействие по спешност (кражба на МПС,ПТП,) може да ни звъните по всяко време на тел.0888360360 ; 0888100600 ;

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Превет колеги,

 

Искам да изкажа свойте благодарности на колегата Калин за помоща , която ми оказа във връзка със щетите по Фабиата.

Успя да уговори колата да не бъде тотализирана, както и % на изплатената сума бе максималния спрямо условията на Уника.

 

С 2 думи да опиша ситуациата:

Не по моя вина претърпях стабилно ПТП . Каско нямам поради ред причини и всичко мина от ГО на виновника , която е в Уника.

Поради факта,че щетите бяха доста Уника щяха да пишат колата тотал щета. Благодарение на Калин , успяхме да спасим колата да не е тотал а Уника да заплатят максимален % от Швакето и колата скоро ще е на пътя пак :)

 

Изключително коректно отношение.

 

Поздрави :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам услугите на Correct Insurance от години. Правя си застраховките на личните, служебните и всички мои близки също ходят там. Цените на застраховките(освен каско и гражданска, там правя и професионална застраховка) винаги са по-ниски от останалите застрахователни бюра. Калин прави разумни отстъпки от цените и винаги ми обяснява в коя компания е по-добре да се мине за настоящата година, къде плащат редовно и не отказват щети(практиката ми е показала, че всяка година е различно заплащането по щети в различните компании). Те сключват застраховки към всички дружества, които са на нашия пазар. Всяка година се получават допълнителни отстъпки при сключване на каско и гражданска като комплект, също така ако идваш от друга компания или просто подновяваш в същата. Разликите на са огромни, но и 50лв на кола на година за каско на стойност около 1000лв не е малко. Като потребител нямам времето и възможността да се запознавам с цените на всяка поотделно и след това да анализирам, за това разчитам на него. В моя случай аз правя на повече автомобили и ми е добре да си спестя тези пари. При изтичане на застраховка се обаждат по телефона, обикновено 10-тина работни дни преди това да ме предупредят за коя кола и кога изтича. 

 

Няколко пъти ми се е случвало да попълвам Двустранен констативен протокол. Първият път заради неправилно попълнен протокол ми отказаха частично щета, приеха предна броня, но не и преден въздушен спойлер. Много неприятно, защото при подаване на претенция за него го наснимаха застрахователите и оттук натам няма завеждане. Наложи ми се ремонта да е за моя сметка! Оттогава винаги съм го търсил за съдействие, дори и лично при едно по-сериозно ПТП с вече повикан на место патрул, дойде агент на тяхната компания и написаха протокола вместо мен и не съм имал проблем с отказ на щета на детайли и тн, всичко като по-чудо мина гладко, и я спаси от тотал щета. За мен е важно да имам денонощна връзка с брокера ми при сериозно ПТП!

 

При завеждане на щети много често, поради невъзможност от моя страна да отида в 3 дневния срок и в работно време съм си давал ключовете от колата на него или на негов колега(за тази услуга не се заплаща). Завеждат си щетата и после ми я докарват колата до офиса. Безценна помощ за работещите на пълен работен ден. В други случаи се уговаряме за ден и час и ме чакат в офиса на компанията, към която ще завеждам претенция и те попълват заявлението за щета от мое име и след това водят огледа със застрахователя(не заплаща допълнителна такса). Нямам отказана щета към настоящият момент, дори са ми завеждали някоя и друга дреболия от стари премеждия. Преди да ходя с тях винаги съм имал спорове, караници и в крайна сметка някой и друг детайл за моя сметка. Много съм доволен от това бюро за застраховки и за напред ще ползвам техните услуги. 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.