Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

камера за задно виждане и навигация


nkoleff

Recommended Posts

Добре де, що не погледнете Стефан какво си сложи на ГоУфо ?!? Мисля, че решава всички въпроси и проблеми, а и "на живо" изглежда супер /гледахме го с Юли заедно/ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както Боре написа, навигацията на Стефчо е супер. Като функции има от всичко по много. Хареса ми и в удобен момент и аз ще си взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stefan I сложи Android multimedia на неговия Golf R 2015 от този сайт (слагам линк към раздела за Супърб: цък

Точно така Ице. Аз, разбира се, бих препоръчал същия производител, като на моето http://exclusivecarauto.com/android-quadcore-newsmy-nr5261-carpad-skoda-p-1149.htmlВъв форума на XDA има доста голяма тема и доста ги хвалят, демек потребителите са доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това изглежда доста интересно - до колкото виждам, подсветката не може да се сменя? Чудя се дали няма да е малко грозна работа при мен ако сложа радио с червена подсветка а всичко друго е с зелена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, тези пичове от navigacia.bg ми се обадиха днес и казаха, че се поддържа стандартния парктроник на автомобила и ще излиза на екрана, което ми беше главното притеснение.

 

@mishoo - ти какви грешки си видял в описанието? Монтаж има - в Благоевград обаче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.