Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам задна лява врата за Октавия 2 ФЛ


Recommended Posts

Хубаво е да напишеш от комби или от лифтбек търсиш че са различни.

 

Имам от комби от Октавия 2 комби преди ФЛ (вратите са същите с изключение на лайсната отвън. Ако ти трябва такава пиши

Редактирано от z3f1r40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря, пропуснах да отбележа,че е лифтбек. Лайсна също ми трябва, защото е смачкана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11401364489646403&slink=ed7b0u

 

Същото потърси и в другите автосайтове, успех!

Редактирано от sotef
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За съжаление почти всички такива обяви са фалшиви и затова писах във форума. Тази автокъща въобще не съществува. На телефона никой не отговаря, а на Сливница 117 няма никаква автоморга. Прозвънил съм и доста други, а и съм ходил на място, но нито имаха врата, нито беше тази годината на производство и т.н. Говоря и за големи морги като Мегапартс. Не мога да си обясня защо публикуват тези обяви и губят времето на хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни в моргата в Елин Пелин - ЕТ Британ - питай имат ли нещо, защото редовно поддържат наличност с някоя прясно внесена...

 

Успех!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! И аз натам съм се насочил за момента, но все не мога да се измъкна и в работно време да отида, защото не работят в събота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.