Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Повдигане на Октавия 1 комби


pasator

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Порових се из форума,но така и не открих съвет и идеи за това което търся,а то е-има ли някакъв вариант да си повдигна малко поне комбито Октавия 1.Говорим за повдигане и отзад и отпред,че с тия язовири......страх ме е някъде да не спукам картера.

Благодаря ви предварително за мненията и се извинявам ако има вече такава тема-просто не я открих с търсачката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

И NKD защита на картера с метална кора. Наско от перник е твоят човек. От както съм я направил със засилка и.......яплъзтам. няма спирка. За картера да не говорим. Непокътнат е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Благодаря колега,само дето от линка който си посочил,нито един чертеж и схема не се отваря.Незнам дали само при мен е така,но когато реша да отварям чертеж,схема изобщо всичко написано със зелен шрифт и ми изписва "Проблем със зареждане на страницата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,само дето от линка който си посочил,нито един чертеж и схема не се отваря.Незнам дали само при мен е така,но когато реша да отварям чертеж,схема изобщо всичко написано със зелен шрифт и ми изписва "Проблем със зареждане на страницата"

За съжаление, сега погледнах, но и при мен не се отварят линковете. Не знам, как да помогна в това обаче.

От друга страна, понеже е добре описано, може да пробваш... Само втулките ти трябват и действаш! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.