Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с таблото


d.penchev

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам следният проблем.

Днес като се качих в колата се опитах да запаля,колата дава контакт работи 10 секунди и гасне.Колега ми даде съвет да махна клеймите на акумулатора,направих го и след 20 минути колата запали,върви си няма проблем,но сега не ми свети таблото...датчиците за температура гориво и прочие работят само.Моля за съдействие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че всичко освен вечерен/нощен режим не работи... И в случай, че си пропуснал да погледнеш, те съветвам да прегледаш бушоните, и големи и малки... Защото при същия проблем, вследствие мноого екстензивно чипане на интериора, забравих да отворя кутията докато съхнеше, та тогава изгоря един (третия и като цяло в кариерата и) от бушоните, но драмата беше, че не беше от тези съответстващи на въпросните символи... Дано да е бушон, че всяко друго, макар и дреболия е цитирам: "Си е бало франко феродото"... там е точно като регионален център на кабелния и ел. свят... За щяло и нещяло, все от там минава и е мноого главоблъсканица... Успех, и липса на бъдещи такива аномалии ти пожелавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.