Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

USB за Swing на Суперб


gogox1

Recommended Posts

Здравейте,

тъй като от скоро си карам Супърб видях в подлакътника, че има AUX изход. Но има и мяспо за USB. Има ли вариант да се изкара USB там и какво ми е необходимо .

Моля помагайте!

 

Поздрав

Георги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

тъй като от скоро си карам Супърб видях в подлакътника, че има AUX изход.

 

Сигурен ли си?! За пръв път чувам такова нещо?!

Според мен (предполагам само) имаш най обикновенно Болеро (не ми се вярва суинг в супърб)и в подлакътника имаш 3.5 мм букса която е ВХОД. Идеята е че примерно ако свържеш с кабел телефона в тази букса и оттам пускаш песни примерно.Или от всякаква мп3-ка.. и по този начин ползваш болерото като усилвател един вид...Много е удобно бих казал..

Редактирано от mishoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да намеря такъв модул и да го монтирам? Живо ме интересува темата за USB-то и мен...

Ми нали си я имаш бе пич?! Имаш Болеро и болерото има флашкарта? То е едно и също?! Какъв е проблема вместо флашка да ползваш флашкарта?!

Все пак то е направено за улеснение на клиента че много проблеми с флашката има.Знаеш ли колко изкъртени флашки съм виждал? Щото стърчат и просто плачат да ги удариш? И почват да ги крият по жабки подлакътници и други.Но пък не е толкоз удобно като картата..А пък картата всичко е прибрано чисто и ти е пред погледа удобно.Какво бъркам?!

П.П  твърдя че картата в сравнение с флашката е далеч по удачна за автомобили заради по сигурния начин на контактуване на контактите вътре..Особено ако караш по дупки и друса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на тия допълнителни модули е че не изписват имената на песните на по старите суингове-о2ката ми е с суинг 2007ма год, на Йетито ми искаха 300лв за да ги изписва и малко под 200лв без да ги изписва. И двете имат 3.5мм жак.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата дори и да има Колумбус, тя също си е с SD карта. Но и аз съм на мнение, че SD картата е по-добър вариант от USB-то, още повече, че второто липсва в подлакътника в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много ! Разбрах , че без пари нищо не става.!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз просто не исках да си взимам приставка за запалката която има USB - лично на мен ми трябва единствено за да си зареждам телефона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.