Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за премахване на ДПФ и ЕГР на О2 ФЛ 2,0 ТДИ.


Yordan.Y.Karaivanov

Recommended Posts

Здравейте колеги. Скоро станах собственик на Октавия 2 фейслифт ,2,0 тди комънрейл ,4х4,комби . Можете ли да ме насочите към някой който може да ми разкара ЕГР-а и ДПФ (механично и софт) ,че още първите дни след покупката ЕГР-а почна да се бъгва и искам да ги ампутирам преди да са почнали ядовете.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега,

Единствения човек, на който разчитам за такъв тип проблеми е Pepino и дори, когато ми оправи топлото палене на колата ми спомена, че ако имам проблем с DPF да му се обадя. Човека си разбира от работата и съм сигурен, че тук доста хора са на това мнение. 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Скоро станах собственик на Октавия 2 фейслифт ,2,0 тди комънрейл ,4х4,комби . Можете ли да ме насочите към някой който може да ми разкара ЕГР-а и ДПФ (механично и софт) ,че още първите дни след покупката ЕГР-а почна да се бъгва и искам да ги ампутирам преди да са почнали ядовете.Поздрави!

 

Колега , виждам че си от София ... направо звънкай на Pepino , ще свършите работа   :call_you:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/47766-pepino-racing-team/page-8  :doubleup:

 

П.С. Да ти е честита придобивката  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, Пепи е човекът!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги ,че се отзовахте толкова бързо :). Свързах се с Pepino и се разбрахме . Даже се оказахме от 1 квартал :). Надявам се да се засичаме по сбирките на НИМ .Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.