Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разход на масло при 1.8 TSI CDAA 160


Valetvitor

Recommended Posts

Здравейте, 

 

От половин година имам такъв автомобил (произведен края на 2008г.) и предишният собственик ми каза, че по спецификация харчи около литър на 10000км.

 

Обаче, аз долях около литър и половина, а пък познат ми каза, че точно тоя модел до 2011 имат проблем с това нещо и ремонта на двигателя струвал 8000лв.

 

Вика ако почне да харчи повече продавай я. Какво мислите вие? Благодаря!

Редактирано от Valetvitor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, тогава ако се окаже такъв проблема и трябва да се сменят тези бутала, идва въпроса, заслужава ли си човек да плати такъв ремонт при положение, че я взех за 16000, а колата е супер запазена и сервизирана само в Шкода? Защото за подобна без този проблем и в същото състояние ще е пак около 24-5 000, че и повече. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.