Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Шкода Октавия 1 , 4х4, комби


Recommended Posts

Добър ден. Първо мнение ми е при Вас .Търся да закупя добра Октавия 1, 4х4, комби, дизел . От 2000 до 2004г. Държа да не е автоматик и да е 90 к.с- 5 ск или 101 к.с - 6 скорости. Предпочитам  да е със сервизна история и да не е над 250 хил.км. ако е 101 к.с  Моля, ако някой си продава колата, на нормална цена да ми се обади. Тел. 0885 553 938 - Мирослав. Цената, която мога да дам е около 4000 лв. Ако някой продава по скъпа или други километри, ако колата си заслужава , моля да се чуем все пак . Пътувам в цялата страна без проблем за да я видя .

Ако някой човек ходи в чужбина и има желание да внесе добър автомобил съм готов и  на този вариант

Поздрави и приятен ден :)

Редактирано от godcol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, трудно ще намериш 12-16 годишна кола на тези километри, особено пък дизел. Като цяло Шкодите държат нереално високи, за мен, цени - пробвай с VW - там цените са по-ниски и избора по-голям. Успех в начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите предварително

Точно тази гледам и аз от два дни . Допада ми и на мен

Гледам и в Германия и Австрия, но чеквам на частни продавачи и придобивам представа за цените като цяло, че не са ниски 

не пускам линкове за да питам , защото прочетох, че не е разрешено  . Като цяло не съм познавач  на автомобилите и ме е страх да купувам от България и затова исках да е на човек от форума

Някой познава ли човек , който може да дойде с мен и да ми каже дали тази в Козлодуй става или не  на място ?

Бих отделил пари над бюджета ако си заслужава .Колко според Вас ще се доплати за Еко такса, рагистрация и обслужване грубо ?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне още 1300-1500 лв. трябва да се приготвят ( не забравяй гражданска , винетка,каско ако правиш и т.н. ) ... според мен разбира се 

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.