Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за сайт с качествени масла и филтри


Tonito

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Прегледах този форум и някои други за да намеря сайт, от където да си поръчам масла и филтри,но не намерих конкретна информация. Доста ме е страх от тези ментета тук! За пръв път купувам от Бълария масло и филтри, защото преди живеех Испания и там за качеството не съм се притеснявал. Искам да си купя Castrol 5W30 VW 507.00 и филтри за моята Octavia 2009, 1,9 TDI, 105 конски сили. Моля ви ако имате доверие на сайт, от който мога да си ги поръчам без да се притеснявам, че е ментак! Доставката от Испания ми излиза 32 лв. и ако нещо объркам с филтрите трудно става връщането. Имам още 1500 км. до смяна и скоро ще съм ги навъртял. Един колега ми предложи maslata.bg ако някой има инфо за тях ще ми бъде полезен.

Редактирано от Tonito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един колега "rgc", който има магазин за части шкода и мисля че и масла може да ти прати по еконта.

Редактирано от mi6oka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://fanshop.vwclub.bg/avtochasti.php ето от тук може да вземеш филтрите и маслото,като всичко е гарантирано оригинално от официалния вносител

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Явно не е само едно мястото, от където мога спокойно да закупя масло и филтри. Сега остава да избера от къде да го взема. Този форум е супер и хората тук сте супер! Мерси много  на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Motul specific 505.01 5w40 но е малко скъпо или motul 8100 x-cess 5w40 то е по евтино... и с двете съм карал и не намирам разлика... също на приятели с ваг автомобили съм давал тотал и са много доволни, а то е доста по-евтино... Филтри хубави само Kneght или Hengst всички други са среден клас или нисък.. ако те имтересува пиши мога да ти проверя колко ще ти струват нещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз масло взимам от тук: http://pentosin.bg/, а филтрите последните 4-5 пъти от Ауто +, един познат има отстъпки и той ми ги взима. Като марки Hengst, Mahle гледам да са тези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.