Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на двигател.


mladen76

Recommended Posts

Здравеите днес на фабията ми блокира мотора.на първо четене колянов вал с лагерите, отдолу са надрани.явно не е качвало масло.Колко горе долу струват има ли смисъл да ги купувам или да търся двигател втора употрба.във понеделник ще го свалят и отворят и от горе дано там поне е здраво.как стоят нещата с регистрацията евентуално ако взема друг мотор.колата е фабия 1,4мпи 60 коня 8клапана.АZE мотор 2003г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вземеш друг мотор , трябва да минеш технотест и след това пре-регистрация,

Ако мислиш да не я продаваш си сложи другия мотор и си карай.

Технотеста е около 500 лева мисля . пре-регистрацията не помня.

Отворете мотора и виж какви са щетите.

Такъв мотор според мен може да се намери за около 500 лева, поне така предполагам

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е със същия код на двигателя май не минава технотест или бъркам?

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, незнам , но така или иначе трябва да пре-регистрира. Те в КАТ ще му кажат с точност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Технотест се минава само ако се монтира двигател с по-голяма мощност от заводски предлаганите за съответния модел. Поне така беше последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре засега се оказа завлякъл биелен лагер дано на горе е здраво ако има поражения ще си търся друг мотор ако няма мисля да купя нова маслена помпа,шлаифане на вала ако става и комплект лагери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.