Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Капачка за масло Фелиция 1.3 - Спешно


Recommended Posts

Здравейте! Накъде съм загубил капачката на деигателя за маслото . Спешно ми трябва, тъй като ползван колата всеки ден. Трябва ми за шкода фелиция 1.3 , която е като тапа. Моля пишете ... Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа не е добре 1 ден стоя после пак е паднала някъде .. И в крайна сметка съм пак без капачка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да смениш уплътнението на капачката . Ако се маха без никакво усилие нормално да ги губиш.

Редактирано от krasipask
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колегата смени уплътнението.Аз съм направил и друг номер да не я губя повече.036922865.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.