Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Втулки за джанти


Recommended Posts

...Здравейте, харесал съм си джанти с по-голям отвор и исках да чуя мнения за втулките. Има 1-2 разхвърлени мнения из форума, но реших че може да са на 1 място ;). Чувал съм, че има 2 видa Пластмасови и Алуминиеви втулки      За пластмасовите съм чувал че се по крехки (така да се каже), а за алуминиевите има голям шанс да залепнат. И все пак повече хора, с които съм говорил за са пластмасови , какво е вашето мнение ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пластмасови - нищо им няма. Карат си четвърта-пета година на Шкодата. Джантите на нея са от мерцедес с доста по-голям отвор. Алуминиеви не бих сложил аз.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действай, вземай пластмасови и си ти!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Брех с колко време разполагаш да си редактираш поста :(. Имаш ли спомен от къде взе твоите, харесах си  някакъв младеж в ОЛХ , който разполага с всякакви видове, лошо е че вече няма коментари. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-добрите места, където да потърсиш втулки и да ти обърнат внимание наистина са Трансексперт или Интерпан. Иначе доколкото знам, по отношение на баланса на джанта с гума е по-добре пластмасови втулки, понеже се налага да се свалят понякога за по-прецизен баланс. Докато алуминиевите имат свойството да се "заваряват" за джантата и излизат на парчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Брех с колко време разполагаш да си редактираш поста :(. Имаш ли спомен от къде взе твоите, харесах си някакъв младеж в ОЛХ , който разполага с всякакви видове, лошо е че вече няма коментари.

Моите дойдоха с джантите - колегата sportivebg - има обяви за джанти тук във форума - звънни му, качествени неща продава /джантите му са супер и винаги дава с фтулките/. Моите бяха червени, ама едва ли имат разлика в издръжливостта...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако/когато взема джанти със сигурност ще ги сменя в Интерпан, даже съм говорил с masterOne за интервенция по 1 гума, но не се замислих че предлагат втулки - може би първо ще им звънна да питам. Иначе Маргел има до нас, но съвсем ги бях изключил. А sportivbg го "следя" и в ОЛХ и тук , той ще е първия избор ако в Интерпан нямат втулки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.