Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за автостъкла


jorojoro

Recommended Posts

Привет! :)

Предстои ми смяна на челното стъкло (след удар от камъче на магистралата :( )на Шкодилака :D и искам да събера мнения за това как да постъпя...

 

1. Ново китайско, европейско (турско) стъкло ИЛИ оригинално, но от морга да взема?

2. Къде "пипат" най-добре (къде да ида за монтаж)?

3. За какво да внимавам при смяната (към колегите минали по този път)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много теми във форума - потърси ги /опитай с Гугъл, а не само с форумната търсачка/.

Последно имаше добри отзиви от тук - http://www.sps-autoglass.bg/

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми на фиата беше с турско стъкло и нямаше забележки, съседа и той си взе турско за фелицията и е доволен. Вземи предвид, че стъклото от морга е старо и може да има деруги, който се виждат само вечер и не е приятно.

 

За място избери кобра, но не тази в орландовци, а другата до кино арена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми на фиата беше с турско стъкло и нямаше забележки, съседа и той си взе турско за фелицията и е доволен. Вземи предвид, че стъклото от морга е старо и може да има деруги, който се виждат само вечер и не е приятно.

 

За място избери кобра, но не тази в орландовци, а другата до кино арена!

И аз ти препоръчвам ново, старото ще има следи от ползването и няма да е така прозрачно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от доволните от SPS :) За момента бих казал, че горещо ги препоръчвам :)

Звъннах им. 210 лева за стъкло Pilkington с вкл. монтаж... Чудя се дали да им се доверя...

Някой друг колега с идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с такова стъкло на моята Октавия 99'. Не знам какво точно търсиш като изпълнение, но аз лично съм доволен от работата им (за сега, надявам се и за постоянно). Не знам дали сте го коментирали, но хората предоставят и доживотна гаранция за стъклата монтирани от тях (ест най-добре да не се налага да я използва човек). За мен китайски и тем подобни изработки не са никакъв вариант, що се касае до челно стъкло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

В крайна сметка се доверих на колегите и избрах SPS.

IMG_20160511_104221.jpg IMG_20160511_104245.jpg IMG_20160511_104423.jpg IMG_20160511_112521.jpg IMG_20160511_115234.jpg IMG_20160511_115345.jpg

Много съм доволен от доброто им отношение към мен! Ще изчакам да мине известно време (и дъждове) и ще споделя впечатления и за качеството на работата ;)

*Старото ми стъкло (някога си) е било монтирано (някъде си) мега некадърно :(

Редактирано от jorojoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.