Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

автокаско при надута боя


Recommended Posts

Здравейте колеги,
имам автокаско в Булстрад, след последното лято по предния капак на колата ми се появиха малки точици и мехурчета, които си мисля, че са в следствие от слънцето и климатичните условия. Въпроса ми е дали някой от вас има опит с подобен тип щети и въобще ще го приемат ли от Булстрад като щета. Колата ми е Skoda Fabia 2003г.
Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не го приемат, нали имаш връзка с ключове? - това няма как да не го приемат. Затваряш очи и уши, за да не те боли много, като гледаш и чуваш - "псуваш го тоя, който ти е надрал колата" и действаш нататъка.  :)

 

Най-сигурния начин е това - другото е да отидеш и да питаш - по-малко боли и по-лесно ще разбереш "дали, или". :)

 

Поздрави

 

ПП: Ако си го боядисвал капака и има мехурчета - значи бояджиите нещо не са направили както трябва и има някаква реакция, която протича... Няколко човека се оплакваха във форума от подобно нещо (надига се боята след пребоядисване)...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата е при мен от 2011г. и поне при мен не е боядисван, а не знам дали е възможно преди това да е бил боядисван и чак сега да почне да се надува.
Благодаря за отговора, ще пиша и аз като разбера повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо действай, после питай, защото ако отидеш ще я наснимат веднага и после ще ти откажат щетата, на мен преди време ми бяха отказали боя, заради стари снимки на които имало следи по детайла - това е каско в Армеец.

Редактирано от elmo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо действай, после питай, защото ако отидеш ще я наснимат веднага и после ще ти откажат щетата, на мен преди време ми бяха отказали боя, заради стари снимки на които имало следи по детайла - това е каско в Армеец.

+1

 

Дереш и тогава отиваш. Всичко останало ще е под графа "естествена корозия / естествена амортизация / естествена умора на материала / естествено к*ра ми Янко" и няма да те отразят. 

Разберете, че застрахователите в България имат две задачи:

1. Да ви привлечат като клиенти и да вземат пари.

2. Да се чудят и да търсят всякакви способи и начини по които да не платят, след завеждане на някаква претенция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховката това не го покрива и дори да я надереш няма да ти платят. Цар е българина да прецака системата. :hi:Това се получава от некадърно пастиране.

Редактирано от Passi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 бяха отказали боя, заради стари снимки на които имало следи по детайла

Всички застрахователи отказват да платят, ако на снимките се вижда, че има стари щети по детайла.  За това е най-добре преди да отидеш първоначално да я снимаш, да се постараеш да няма никакви забележки по колата, за да може да ти признаят бъдещи такива и когато се появят нови да се ходи веднага да се завеждат. След като ги отстраниш, пак отиваш, за да я снимат и да се вижда, че си ги отстранил, та ако пак се наложи да няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.