Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загуба на масло при Octavia 2 facelift 1.8TSI 4х4


m.milanov

Recommended Posts

Имам проблем.Колата е 2010. След взимането на дадената Октавия веднага я обслужих. След няколко дена се установи липса на масло.Доливах по 1л на няколко дена. Колата имаше теч от гарнитурата на вакум помпата. Оправиха я. После всичко се повтори. В сервиза ми смениха някаква дюза или помпа за газовете на маслотор, имам снимка на частта ама не знам как да я кача.. Не трябвало да има масло, а имаше много. И това е сменено. След последното излизане от сервиза съм минал около 400км., 300км са извънградско. Колата за дадените км. е пак на минимум. Помагайте, дайте инфо къде може да е проблема. Може и да препоръчате сервиз в София. Може и линк към подобна тема.

Редактирано от m.milanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е притеснително :)

Казват че 14хил лв бил ремонта във VW ...

Търси двигател втора, има един ударен голф 1.4. 160кс, на 40хил мисля в мобилето. Спазари го, смени му веригиата и сменяй смело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитай тук - http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=13&t=371473 какво ще ти кажат, наясно са с проблемите при 1.8 и 2.0 тси двигателите. Тази сума 14 х.лв. ми звучи в сферата на научната фантастика дори да е реална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.