Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с фаровете


raven

Recommended Posts

Здр. колеги проблема ми е следният.

Нямам къси светлини а като дам дълги тръгват късите , но дълги нямам хич .

Дано можете да ми помогнете иначе ще пускам нова инсталация :)))))) :)  ..

Не съм пипал нищо , шкодака почиваше известно време . . . . . . . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам къси светлини а като дам дълги тръгват късите , но дълги нямам хич .

 

Като дадеш дълги - светват дългите - сина лампа на таблото. Виж внимателно кое светва.

Късите минават през реле, което е отпред в багажника. Най-вероятно проблема е в него. Или релето не контактува или лоша връзка на клемите на релето. Провери го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си объркал горе цитата. значи дълги си имаш. Както и предполагах. Виж връзките на кабелните обувки на релето. Махни му капачето и виж дали контактите на силовата верига се допират. Може да е нещо елементарно.

като врътнеш ключа от габарит в положение къси се чува цъкането на релето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още един деликатен проблем и той е в контактите на превключвателя на фаровете. Свали двата похлупака на волана

и огледай внимателно механизма как превключва. Лиценз е на Lucas и има склонност да се размества и разрегулира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах за преходни фланци от стандартното междуболтово 4 по 130мм на 4 по колкото там ти са новите джанти ли става дума. По принцип  специално болтовете за джанти

са със ситна резба! М12. по 1,5мм са за много европейски марки , за Лада и италианки са още по ситни - М12 по 1,25мм.при нормална

стъпка 1,75мм за резба М12

Елемент на сигурност си е , специално за мене е проблем , карам си динамично!

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря оказа се лоста за дълги и къси, само едино нещо има свети ми лампата за дълги но не е проблем .

 

Мерси колеги и Христос вускресе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.