Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 3 RS combi


Recommended Posts

Колеги, Съборът наближава, оставете тези дуели за него, хем и публика ще имате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стимула е да си начешеме крастата, в крайна сметка си с РСка, имаш възможност и да си по-бързия. Мойте коне са малко повече, за сметка на загубите от 2ното и по-високия ти въртящ момент. Теглото и на 2те е мисля близко. Метрите са стандартни за тая дисциплина - 400м. Боре е прав, че може и на събора да се пробваме.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блек пакета не включва джанти.

А тези джемини явно са пребоядисвани,защото не виждам лъскавите кантове на полирания алуминий.

Колата е втора ръка все пак де.

А може и да не се виждат от снимките.

Съвсем между другото и не че има каквото и да било значение, но дори да са пребоядисани в черно, пак има разлика от черните в чалъндж пакета, защото стандартните имат фрезован кант, който дефакто представлява фабрично изпилен борд с фрезован алиминий (подобно на екстрийма 19"), докато черните от чалънджа нямат такъв и ръбчето на борда не е притъпено, а е обло :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвам една по близка снимка на джантите, че май от другите снимки не се вижда много добре.

Джантата е антрацит цвят, не е пребоядисвана, не е черна :nea:

jWIy8O.jpg

 

Колкото до дръпка с иетито, незнам, но щом пепино го е пипнал, може би ще съм назад. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Колега, предполагам я ползваш за семейна, как намираш окачването след по-продължително каране?

Здрасти колега, много съм доволен, чудесно се държи на пътя, не е толкова твърда возията, за сега жената и бебето не се оплакват :blush: даже съм се замислил нещи за пружини да я снижа малко, но само си мисля за момента :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, предполагам я ползваш за семейна, как намираш окачването след по-продължително каране?

Това е и въпрос на навик. Жена ми до такава степен е свикнала с по-твърда возия, че като се качи на друга кола и е странно. За детето няма никакъв проблем, даже според мен му е кеф друсането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.