Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За любителите на неоригинални части и аксесоари.


The Best Forman

Recommended Posts

Днес открих гумени стелки на световно неизвестната фирма Gama , които паснаха като плесница на нос , даже се закопчаха към мокета .

Стелките се водят за Поло и Сеат '08-'09 год.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

И аз се оглеждам за гумени стелки. Колата по информация края на февруари трябва да е при мен, така че имам около месец да намеря :)

Гледах на Petex, някой има ли отзиви специално при Ф3???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Petex и аз ги гледах, но на фона на 10 - 12 лв. разлика с оригиналните от ЕураТек , заложих на оригиналните :) Но пък всеки си знае. Аз изхождам от опита си с други оригинални, на 14 годишна кола, след 3 години ползване и от мен се получи малка дупка пред педала на газта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай оригинални! 60-70 лева бяха.

За другите аксесоари гледай е супершкода или на сайта на ЕТ, някои неща идват на по-добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.