Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2016 - Резервации и настаняване


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

В периода 10-12.06.2016 г. ще се проведе Национален Шкода събор, организиран от Шкода клуб България съвместно с вносителя на Шкода за България Еуратек ООД. Подробности за мероприятието може да намерите в съседната тема (линк към нея). В района на писта Дракон, с. Калояново (област Пловдив) има много места за настаняване, някои по-близки, други малко по-далечни. Предлагам на вниманието ви два варианта за настаняване, за повече може да разгледате хотелите в региона.

 

По мое мнение, може би най-атрактивното място за нощуване е хотелски комплекс Тракиец (конната база). Намира се на 3-4 минути път с кола от пистата и поляната, разполага с голям паркинг и редица удобства и услуги. С оглед на това към днешна дата всички свободни стаи, студия и апартаменти в него са запазени от Шкода клуб България за вас, нашите гости на събора. Описанието на видовете стаи може да видите от този линк, а от този линк може да видите цените на стаите (гледайте таблицата Цени за настаняване, графа петък и събота). Обърнете внимание, че има разлика в цената на двойна стая ако ще я ползва един човек или двама души. От посочените на сайта на Тракиец цени ще ползвате договорени 10% отстъпка. Всеки от вас следва сам да направи своята резервация. Когато я правите трябва да уточните, че се обаждате за стаите, запазени за Шкода клуб България. В противен случай от хотела ще ви кажат, че няма свободни стаи за този уикенд. След успешна резервация ще трябва да преведете 50% аванс на хотела. За всякакви подробности, свързани с настаняването в Тракиец, моля да се обръщате директно към тях. Имайте предвид, че стаите са запазени за настаняване от клуба до 01.06.2016г. След тази дата, ако все още има свободни стаи, хотела ще ги пусне за свободно настаняване на други гости.

 

Друго, много удобно и уютно място за настаняване е комплекс Житари в с. Житница. Миналата година част от групата спахме там. Стаите и баните са прилични, не са мръсни или захабени. Малко по-далеч е от писта и поляна, по спомен около десетина минути път с кола, но за сметка на това цените (линк към тях) за настаняване са малко по-ниски. Разполагат с малко стаи, като всичките са двойни. Към този комплекс нямаме клубен ангажимент със запазени стаи.

 

Не оставяйте резервацията си за последния момент. Твърде вероятно е, ако сторите това, да се окаже, че във въпросните два хотела вече няма места!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1  ... Аз също вече резервирах ... Петък до Неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да посъбудя малко темата - благодарение основно на mRt и на Никола и Юли вече и аз имам резервация за двете вечери. два дни на пистата ще има яко :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкът към втория хотел в с. Житари не работи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкът към втория хотел в с. Житари не работи...

Ми не, линка си работи, сайтът им е крашнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се тогава, може би съм се изразил неточно... имах предвид, че вече е неизползваем за връзка с хотела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям съобщение: ако има колега останал самичък и неокомплектован за събота вечер - търся си съкилийник :) За "килиите" не съм проверявал дали все още има свободни, но не ми се плаща за единична...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.